Reklama

8 maličkostí, které každé rande promění v pohádku

Za zkoušku to stojí, ne?
Reklama
8021

Radost a pohoda, které by měly provázet většinu romantických schůzek, nejsou ani zdaleka samozřejmostí a pokud se chcete na jejich konci tetelit blahem, musíte tomu jít tak trochu naproti. Inspirujte se, úspěch je zaručen!

1. Vyrazte na pořádné jídlo. Pokud máte obrovský hlad po celodenním kolotoči povinností a stresu, nezkoušejte ani náhodou předvádět, že vás zasytí popcorn v kině, tapas v baru, nebo kousek quiche v kavárně. Dopřejte si večer s několikachodovým menu a nebojte se objednat burger, steak, nebo třeba koleno. Možná nejde o elegantní pokrmy, ale radost vám určitě přinesou.

2. Postarejte se o to, že se váš protějšek dostane v pořádku domů. Stačí žádost o poslání jediné zprávy po příjezdu domů. Ukazujete svůj zájem a starost a to se počítá!

3. Pochvalte oblečení. Mnohem lepší než pochválit outfit všeobecně je zaměřit se na detail. Hezké ponožky, pásek, manžetové knoflíčky...

4. Přijďte včas. Dochvilnost je výsadou králů a v dnešní době i dost nedostatkové zboží.

5. Vypněte telefon. Nepotřebujete přece pořád kontrolovat zprávy, maily a Instagram...

6. Naslouchejte si. Zeptat se na to, jak se ten druhý má, je samozřejmostí, ale poslouchat i celou jeho výpověď a navíc si třeba i něco zapamatovat?! Vítězství.

7. Překvapte se vzájemně. Stačí maličkost, která jde mimo všechny zažité standardy a fádní rande se promění v to, na které nikdy nebudete chtít zapomenout.

8. Navoňte se! Možná vám to přijde jako samozřejmost, ale zkuste se před výběrem vašeho parfému tentokrát zamyslet. Vsaďte na vůni, o které dobře víte, jak na ní váš protějšek bude reagovat. Něžně květinová, nebo radši sexy kořeněná?!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama