Reklama

8 partnerských hádek, které nemůže vyhrát nikdy nikdo

… a přesto se do nich bezhlavě pouštíme!
Reklama
8626

Kdo by to neznal?! Předem prohraný boj, který se stejně nebojíme zahájit. A výsledek? Fiasko pro oba protivníky. Boj bez vítěze jen plný poražených. A přitom nejde (skoro) o nic!

1. Jaká bude hrát hudba v autě. Výlet je za dveřmi a vy zrovna vytváříte nekonečný playlist na cestu. Zbytečně. Po nastartování se po prvních tónech, které Beyoncé vypustí z pusy, se z vedlejšího sedadla ozve: „Sbalila si špunty do uší?“

2. Co budete večeřet. Zdravý životní styl vs. fast food choutky?!

3. Otázka kamarádů. Nejlepšího kamaráda vaší životní lásky chcete umlátit pokaždé ho vidíte a bavit se o tom nahlas je jednoduše zakázaná věc. A když s ním úplně omylem začnete...

4. Když utrácíte za „nesmysly“. Jsou nesmysly a nesmysly a srovnávat nové kolo, za které utratil astronomickou částku on s kadeřníkem, kterého jste si dopřála vy?! DOST!

Mohlo by vás zajímat: 6 důkazů, že si v posteli prostě nerozumíte (a přitom to děláte dobře)

5. Jaká bude teplota v místnosti. Spát s otevřeným oknem, zapnout klimatizaci, zatopit...

6. Co je koho chyba! Rachel, Ross, rozchod a sex. Dopis, vina, chyba! MY JSME SE ROZEŠLI!

FRIENDS - S04E01 - We were on a break!

7. Kam pojedete na Vánoce. Ke kterým rodičům se (ne)pojedete a co se podle tradic bude podávat při Štědrovečerní večeři, kdo komu bude kupovat dárky a co teprve až se začne řešit co se Silvestrem.

8. Když máte prostě svoje nálady. Ať už jeden nebo druhý, je to jedno. Náladovost je neobhajitelná a zkoušet argumentovat jakkoliv nemá smysl. V takových situacích je prostě lepší držet pusu a krok!  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama