Reklama

8 signálů, že chodíte s mamánkem

Ruce pryč!
Reklama
12962

Na začátku vztahu je všechno perfektní, už brzy vás ale přepadne pocit, že víc než s ním, chodíte s jeho matkou. A ano, přesně to opravdu nechcete! Jak na to ale přijít dřív, než bude pozdě?


1. V divočině nedokáže přežít. Nemáme na mysli ani tak divoké lesy a nehostinné kraje, máme na mysli divočinu vlastního bydlení, první opravdové práce, placení poplatků... Ano, jinak řečeno obyčejného života.

2. Píšou si pravidelně SMS a posílají šíleně zábavné fotky. Je to k popukání, když nejdůležitější kontakt jeho telefonu je ten na maminku. A nepochybujte o tom, že je s ní ve výsledku v kontaktu víc než s vámi.

3. Každé své rozhodnutí potřebuje posvětit od ní. I to, že je s vámi prošlo schvalovacím procesem. Jen si nemyslete.

4. Nikdo není dokonalý. Tak počkat, jeho maminka rozhodně ano!

5. Je jedno jestli má svůj vlastní byt, nastěhoval se k vám, nebo bydlí s kamarády. Nejvíc nocí stejně tráví doma. Doma u mámy.

6. Nejsou to kamarádi, se kterými probírá, jak váš vztah klape. Můžete se ale spolehnout, že jestli se bude cítit v koncích, zavolá vám jeho máti, aby vám trochu domluvila a navedla vás na tu správnou cestu. Logicky.

7. Očekává, že budete jako ona. Ale tak to nebude!

8. No samozřejmě, že bude občas trochu jako rozmazlené dítě na písku. A proč by ne, když má poblíž sukni, za kterou se v případě, že byste se na něj zlobila, může schovat.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama