Reklama

8 tipů, jak v posteli získat větší sebevědomí

Odhoďte zábrany a proměňte se v bohyni!
Reklama
8244

1. Dopřejte si nákup nového, sexy spodního prádla. Vsaďte místo na sportovní střihy a důraz na pohodlí a účelnost na krajku, květinové vzory a ženskost. I když se vám to může zdát naivní, se sexy spodním prádlem se vaše sebevědomí zvedne podobně, jako když si na společenskou událost místo balerínek obujete podpatky.

2. Zkuste něco nového. Ať už si pořídíte novou erotickou hračku, budete experimentovat s polohami, nebo jen změníte čas vaší sexuální aktivity z nočního na ranní.

3. Rozsviťte. Svíčky, tlumená světla lamp vytváří ideální prostředí, ve kterém se všechno zdá tak nějak hezčí a přitažlivější. Vidět je sice dost, ale pořád zůstává na scéně i prostor pro představy a fantazie.

4. Ujměte se vedení. Nic ve vás nevzbudí pocit moci a síly, než ve chvíli, kdy se stanete iniciátorem sexu, budete nahoře a udáte ideální tempo.

5. Čisté povlečení, uklizená ložnice. Pokud se chystáte k akci v normálně spací zóně postele, všechno by mělo být perfektní. Pokud vám totiž na stole vedle postele zůstaly talíře od oběda a hrnky od kávy od snídaně, po zemi i okrajích postele se válí oblečení z minulého týdne a otevřené okno bylo naposledy snad před půl rokem, spíš než na sex samotný budete mít tendence myslet při aktu na to, kdo to zase všechno uklidí.

6. Spěte po boku někoho, komu 100% důvěřujete. Pokud vedle sebe cítíte oporu, sebevědomí bude stoupat ke hvězdám.

Mohlo by vás zajímat: 6 životních změn, které vám do života přinese láska

7. Dejte si sprchu. Pokud vaše tělo bude dokonale čisté, rozhodně vám nebude vadit, když ho někdo bude chtít do detailu prozkoumat.

8. Zkuste se na sebe podívat tak, jako se na vás dívá váš partner. Zapomeňte na nekonečnou porci nedokonalostí, které ve skutečnosti vidíte jen vy. Koukejte na sebe jako na někoho, koho milujete ve všech ohledech.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama