Reklama

8 věcí, kvůli kterým bude každý muž žárlit

I největší kliďas a flegmatik znejistí, když...
Reklama
8918

1. Začnete flirtovat s jinými muži

Stačí sedět na baru a při debatě s neznámým fešákem hned vedle vás čekat na svou objednávku. Slovo dá slovo a... O moc lepší to není ani v případě nejlepších kamarádů. Zatímco vy na přátelství mezi holkou a klukem prostě věříte (stejně jako na víly) on v tom vidí něco víc!

2. Máte „dámskou jízdu“

Kdo by zůstával klidný, když v nejlepších šatech a s perfektním make-upem vyrážíte na celonoční party do baru. Jasně, doprovod vám dělají ženy, ale je do baru snad mužům vstup zakázán? No, NE!

3. Začnete nahlas obdivovat celebrity

Justin Timberlake, Ian Somerhalder, Ryan Gosling... Jsou prostě kapacity, vedle kterých nemá šanci a moc dobře si to uvědomuje. (Stejně jako si to uvědomujete vy!)

4. Máte se svým ex přátelský vztah

Patřili jste do stejné party přátel, a i když už to mezi vámi prostě neklapalo, vídáte se dál. Současné lásce vašeho života to ale budete vysvětlovat asi jen těžko! A věřte, že to víme asi tak na 1000 %.

5. Vás rozesmějí vtipy jiného muže

Nejvtipnější na světě je přece vaše spřízněná duše a všichni ostatní jsou tak trochu trapná odrůda...

6. Jedete na dovolenou jen se svou partou

Každý rok, první týden v červenci jedete na chatu! Stejná sestava už XY let. Nováčci nejsou vítáni. (Přesně v ten moment spouštíte kolotoč otázek proč?, co tam dělají, že nemůžu jet?, vždyť je všechny znám...)

7. Jdete na večírek bez něj a postujete fotky na IG

Jedna fotka s vyšpulenou pusou, druhá z barmanem, třetí s kamarádem v objetí... Ehm, ehm, ehm!

8. Zůstanete dlouho v práci

Co tam tak dlouho asi můžete dělat? Jíte pizzu, máte aférku, chcete si dát pauzu? Jasně, že odepisujete na zával mailů po dovolené, ale...

Zdroj: Getty Images

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama