Reklama

8 věcí, na které kluci myslí, když jim neodepisujeme

Opravdu jsou muži z Marsu a ženy z Venuše?
Reklama
7568

Když neodepisuje delší dobu on, máme se chuť zahrabat hluboko pod zem a zoufat si nad promarněnou šancí navázat s ním bižší kontakt, když se neozýváme my, mají z nás muži vlastně celkem podobný pocit. No vážně!

1. Možná jí ta zpráva nepřišla!

Jestli si myslíte, že naši ignoraci muži přejdou s nadpozemskou lehkostí, jste na omylu! Nervy, nervy, nervy jsou i jejich parketou.

2. Třeba si se mnou jen tak hraje!

Ano, možná v tom z naší strany trocha balicí strategie je, ale když jsme třeba zrovna na kávě s kamarádkami, nebudeme přece neustále 100% na mobilu. Takže klid!

3. Ještě jednu větu! Nebo ne... Tak otázku?

Pokud neodpovídáte na jeho osamocené „ahoj“, popadne ho do chvíle pocit, že je nejvyšší čas rozpoutat vášnivou konverzaci. Co když si ale všimnete, že „ahoj“ bylo odesláno v 19.32 a usměvavý smajlík až ve 20.15?!

4. Asi jsem udělal někde chybu...

Urazil jsem jí, nebo se jí prostě nelíbím, ale jak je to možné?! Všechno naposledy nasvědčovalo pravému opaku!

5. Mohl bych zkusit zavolat!

Ale co bych jí asi tak řekl? Jestli je všechno v pořádku, nebo radši jak se má? Nebo jí jen řeknu, že bych ji zase rád viděl?

6. Tak když ona nic, tak já taky nic!

Nechat celou konverzaci tak nějak vyšumět je sice varianta, ale k žádnému cíli asi nepovede a pokud se plánujete domluvit třeba na rande za 12,5 hodiny v kině, je dost pravděpodobné, že se uvidíte nejdřív za 12,5 roku.

7. Už, už!

Ne, zase píše jenom Petr, jestli nechci do hospody!

8. Tak a dost!

Zatímco všechny body by se hravě daly aplikovat na chování žen i mužů, v tento moment se chování obou pohlaví rozchází. Zatímco žena si půjde postěžovat kamarádce a v průběhu celého večera zkontroluje nervózně telefon asi milionkrát (co kdyby telefon právě dnes přestal upozorňovat na příchozí zprávy), kluci vyrazí do hospody a telefon jednoduše nechají doma.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama