9 věcí, které muži u žen nemohou vystát

Ale málo kdy to přiznají...
10851

1. Uzavřenost. Pánové rádi řeší vše na rovinu, s čímž mají ženy občas problém. Doufají totiž, že jejich náznaky budou pochopeny, ale to ve většině případů nefunguje.

2. Předstírání natvrdlosti dokáže muže snadno vytočit. Nehrajte si na hlupáky a snažte se vše řešit racionálně.

3. Stejně tak mužské ochranitelské pudy nenastartuje hraná nemotornost. Nebojte se říct si o pomoct! Afektované scény, při kterých se budete vztekat, nefungují.

4. Telefon téměř přilepený k ruce také není nic dobrého. Snažte si užívat každé offline chvilky, mobil odložte a zapomeňte na něj!

5. Žárlivost. Ani ne tak ta vaše. Pánové jsou občas rádi, když jim dáte najevo, že je chcete jen pro sebe. Mnohem horší je to, když chcete, aby žárlil on na vás. To je věc, která musí přijít sama. Vaše krátká sukně ani flirtování s cizími muži v něm jiskru žárlivostí nezažehne. Spíše ho to vytočí.

6. Ani lhaní o tom, co chcete, není dobrý krok. Říkejte narovinu po čem toužíte a váš vztah bude v mnohem lepší kondici.

7. Pomlouvání a ženské války. To je něco, co muži nikdy nepochopí. Proto to raději řešte s kamarádkami v kavárně, ne doma.

8. Závislost na zrcadle. Pokud na sebe koukáte v každém odraze a tisíckrát denně se upravujete a pudrujete, není něco v pořádku a vašeho partnera to stoprocentně nebaví.

9. Neústupnost. Stává se vám, že někdy vypustíte z pusy něco, co tak úplně nemyslíte? Pak se rychle naučte brát tato slova zpátky a omlouvat se. Urputné a neústupné ženy to totiž mají v životě těžké...

Foto: Getty Images