Be happy: Věci, které byste měli dělat v novém roce více

Většina předsevzetí začíná slovy "už nebudu"...
11951

Co to ale otočit a udělat si seznam co "budete"? 

Co byste tedy v roce 2019 měli dělat více než letos? Náš seznam je jasný:

1. Více se scházet s přáteli. Známe to všichni. Práce, domácnost, všechny resty a termíny schůzek s vašimi kamarády se odsouvají stále více a více na neurčito. S tímhle chceme přestat. Pravidelná setkání s práteli by měla být tradice a milá povinnost z které se zkrátka nebudeme vykrucovat ani ji přesouvat na jiný termín, protože máme na práci něco "důležitějšího". Co může být důležitější než přátelé?

2. Budeme se více smát. Stop zamračeným obličejům a věčnému naštvání. Buďme všichni více pozitivní a žádné ráno nebude pochmurné.

3. Plnit si sny. Ať už jsou malé nebo velké - důležité je, jít si za nimi. Nezapomeňte, že i ten nejmenší krůček, vás k vašemu snu přiblíží. Stačí vytrvat a věřit.

4. Jíst s láskou. Neomezovat se a jídlo si užívat. Zní to snadně ale není. Vždyť kolikrát už jsme se po dokonalém jídle bičovali výčitkami, že "tohle" se nemělo stát. Nesmysl. Snažte se jídlo si užívat, NEVYČÍTAT si ho a jíst intuitivně. Poslouchejme více naše tělo - odmění se nám. 

5. Věřit v lásku a milovat. I když zrovna nejste ve vztahu nebo vám ten váš nevyšel, nikdy nepřestávejte věřit v to, že někde je někdo, kdo čeká právě na vás a dá vám všechnu lásku světa. Jak řekla Carrie v Sexu ve městě - LÁSKA JE JEDINÁ ZNAČKA, KTERÁ NIKDY NEVYJDE Z MÓDY.