Buďte dívkou jeho snů: Manuál pro slečnu Božskou

Zamotejte mu hlavu jednou provždy...
12201

Jak na to?

1. Změňte mu život. Vtrhněte mu do života jako hurikán a dejte si záležet. První dojem můžete udělat jen jednou, tak ať je co možná nejlepší. Nedovolte mu, aby ani na chvíli pochyboval, že život bez vás by měl ještě smysl.

2. Buďte dívkou, která mu nedá spát. Osudová bohyně, která ho v myšlenkách bude provázet ve dne v noci - přesně to jste vy.

3. Staňte se někým, kdo ho inspiruje. Muži potřebují múzy. A jak se jí stát? Buďte sama sebou, mějte srdce na dlani, úsměv, jako každodenní doplněk, naslouchejte mu, umějte poradit, buďte vtipná a dejte mu dostatek volnosti. To jsou hlavní ingrdience, díky kterým si uvědomí, že vy jste zkrátka ta pravá.

4. Dovolte mu, být vašim princem. Samostatné a emancipované ženy jsou skvělé ale když to přeženete, muži mají pocit, že je vlastně už k ničemu nepotřebujete. A to by byla škoda. Zahrajte si občas na dívku v nesnázích, která se ráda nechá zachránit, která potřebuje poradit a je ráda, když se může schovat do jeho náruče před celým světem. Uvidíte, že to ocení.