Buďte sexy a svá: Víme, jak na to

Ano, každá máme občas den, kdy to za moc nestojí...
11827

Nebo alespoň máme ten pocit.

Důležité je ale si v takových chvílích uvědomit, že máte tu nejsilnější možnou zbraň, jakou můžete mít - jste ŽENA. A jako žena máte nejmíň milion možností, jak se během chvíle cítit opět sexy a svá. 

Jak na to? Zkuste naše osvědčené triky.

1. Červená rtěnka. Není snad lepší a rychlejší trik na dodání sebevědomí než klasická červená rtěnka! Noste ji pro každý případ vždy u sebe - a to i když ji vůbec nemáte v úmyslu ten den použít. Zkrátka nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit.

2. Parfém. Stejný případ, jako u bodu číslo jedna. Rychlý pomocník, který vás nenechá na holičkách. Stačí pár kapek a svět je zase v pořádku.

3. Zaflirtujte si! Flirtování dovoleno! Co vám víc zvedne sebevědomí než krátký nevinný flirt? Zaručujeme vám, že na něj budete myslet celý den a vaše nálada vystřelí k hvězdým výškám!

4. Pošlete partnerovi sexy zprávu. Obsah necháme na vás ale ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu, zaručujeme vám, že vás čeká pěkně žhavá konverzace.

5. Zasněte se a zavzpomínejte na chvíle, kdy jste se cítila naprosto skvěle a sexy. Tohle snění funguje dokonale a má vlastnost vás do stejné nálady přenést znovu.

6. Udělejte si selfie na kterém si dejte opravdu záležet. Je úplně jedno, že ho budete pořizovat na x krát ale výsledek musí stát za to. A pak ho ideálně pošlete svému drahému nebo kamarádce a nechte se hezky pochválit. :-) 

7. Sveďte partnera. Jeho to určitě potěší a vy se budete cítit jako bohyně! Úspěch zaručen.

sledujte nás na instagramu