Buďte slečná Božská: Překvapte svého partnera ještě dnes

Překvapení jsou nejhezčí, když je nečekáte!
10351

Připravte proto svému miláčkovi překvapení, jen tak! Nejen, že bude příjemně překvapen ale s největší pravděpodobností vám to i vrátí! :-) Když navíc využijete následující tipy ani váš měsíční rozpočet neutrpí velké ztráty! Tak hurá na to!

1. Večeře - Nakoupit, uvařit (pro méně zdatné alespoň objednat) a servírovat! Překvapení ve formě romantické večeře vždy potěší! A navíc, jak jistě dobře víte, láska prochází žaludkem.

2. Večerní procházka - Jen tak se toulat nočním městem má vždy své kouzlo! Když navíc procházku zakončíte skleničkou dobrého vína, bude se  vám usínat jedna báseň!

3. Striptýz - Sexy prádýlko, svíčky, hudba a vy vlnící se v jejím rytmu.. Seberte odvahu a jděte do toho! Alespoň jednou za život! Váš partner snahu určitě ocení!

4. Filmový večer - Jeho oblíbené filmy ve vaší přítomnosti (ideálně s minimem vašich poznámek o tom, že mnohem raději by jste koukala na Sex ve městě)!

5. Masáž - Dlouhá společná koupel a po ní masáž. Namasírujte si svého miláčka a uvidíte, že se vám bude pod rukama měnit ve slastně vrnící kotě!

6. Snídaně - Vstaňte o pár minut dřív a potěšte svého drahého snídaní do postele! Pokud ji navíc naservírujete v saténové košilce, rázem ji proměníte na snídani králů!