Buďte slečna Božská: Vlastnosti, díky kterým si vás zamiluje

Být ženou snů není zase tak těžké...
11762

Samozřejmě, každý muž sní o jiné slečně Dokonalé ale jsou vlastnosti, po kterých touží všichni chlapi. Bez ohledu na to, jestli preferují blondýny, brunety nebo třeba zrzky. Které vlastnosti máme na mysli?

1. Humor. Ten by neměl chybět žádné správné ženě. Umění věci odlehčit, zasmát se nebo si udělat legraci sama ze sebe je benefit, který pánové hodně oceňují. A co si budeme povídat, život ( a vztah ) s humorem, je tak nějak veselejší a lepší, nemyslíte?

2. Tolerance. Buďte tolerantní! Tolerujte vše, co dokážete. Je to jeden z klíčových bodů úspěšných a dlouhodobých vztahů.

3. Volnost. Dejte vašemu protějšku tolik volnosti, kolik jen jde. Svoboda je ve vztahu stejně důležitá jako třeba věrnost. Pokud se budete snažit vašeho miláčka spoutat, s největší pravděpodobností si časem vaše pouta přethá a uteče vám. Základní princip k pochopení vztahů je ten, že nikoho nemůžeme vlastnit a nutit ho "být s námi". Věřte, že pokud jste si souzeni, žádná pouta nebudou potřeba.

4. Sebejistota. Muži milují sebevědomé ženy, které si věří a jdou si za tím, co chtějí. Buďte i vy taková. 

5. Hravost. Buďte pokaždé jiná a umějte svého miláčka překvapit. Je jedno jestli se bude jednat o nový účes nebo třeba o sexy prádlo v kterém nakráčíte večer do ložnice. Pánové zbožňují překvapení a ženy, které si umí hrát.

6. Inteligence. Není nic víc sexy než chytrá a inteligentní žena. 

7. Flirtujte a svádějte. A nejen první měsíce vztahu. Flirt a vášeň by vám ze vtahu neměl vyprchat ani po několika letech. Udržujte mezi vámi neustále jiskru a nedovolete, aby vám váš vztah zevšedněl.

8. Buďte jeho kamarádka. Parťák, důvěrnice, zkrátka holka do nepohody. Buďte vším, po čem muži touží. Skvělou partnerkou, úžasnou milenkou a báječnou kamarádkou. Pak máte ( a především on má ) vyhráno!