Reklama

Chlap ve vztahu: Sen vs. realita

Seznámíte se a vše je zalité sluncem, ale...
Reklama
10461

Vašeho miláčka si malujete v těch nejrůžovějších barvách a máte pocit, že je to minimálně David Beckham křížený s Georgem Clooneym. Dřív nebo později ale snění vystřídá krutá realita.

Vůně. Samozřejmě, jeho parfém v kombinaci s jeho kůží je naprostá symfonie pro vaše smysly. Malinko horší je to ale v případě, když se vrátí z fotbalu a otevře sportovní tašku, která je plná toxického odpadu, zvaného „použité sporotvní oblečení“.

Výraz. Jasně, ty oči, kterými vás svádí jsou nepřekonatelné. Nepřekonatelný je ale také jeho soustředěny výraz, když se “zakouká” místo vás na fotbal.

Zvuky. Kapitola sama pro sebe. Vydávají jich velmi pestrou škálu a mnohdy je dost těžké určit, o co zrovna šlo. Tady doporučujeme nedomáhat se zjištění a co nejrychleji zapomenout.

Vtipy. Po delším soužití zjistíte, že některé jeho vtipy jsou, jak to říct, zkrátka trapné. Zkuste ho na to upozornit a nebo (ještě lépe) dělejete jako že nic.

Obecně platí - to, co vám vadí (v případě, že jde o malichernosti), zkuste ignorovat. Muž je zvláštní exemplář, který si nenechá vzít svoji svobodu ani v podobě občasného krkání a prdění. Proto zkrátka dělejte, že jste nic neslyšela a řekněte mu, ať otevře všechny okna dokořán. Trochu snažit se přece jen musí.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama