Reklama

#couplegoals: 6 zlatých pravidel pro šťastný vztah

Mít vztah jako z pohádky už nemusí být sen... Jak na něj? Držte se následujících šesti tipů.
Reklama
13045

1. Work it

Práce lidem týdně zabere přibližně šedesát procent času. Je to tedy významná část vašeho života, kterou rozhodně potřebujete sdílet s partnerem. Proto byste se ho měly každý den zeptat: „Jak ses dneska měl v práci, zlato?“ Tak totiž můžete sdílet své každodenní pracovní úspěchy a v případě stresu se naopak vzájemně podporovat.

2. Na střídačku

Praní, luxování, utírání prachu, nakupování jídla… je opruz! To nebaví nikoho. Takže není divu, že si právě proto mnoho spolubydlících párů občas vjede do vlasů. Aby se to nestalo taky vám, je dobré rozdělit si domácí povinnosti. Například takhle: do supermarketu chodíte vy, on umývá nádobí. Vy se proháníte bytem s vysavačem, on běhá k popelnicím s odpadky. Když si stanovíte pevná pravidla, strávíte společný čas mnohem uvolněněji – bez výčitek, kdo toho doma dělá víc.

3. Čas pro sebe

V začátcích vztahu byste spolu nejradši trávili sedm dní v týdnu 24 hodin denně. Jenomže vyčlenit si čas jenom sami pro sebe je pro každý fungující vztah NEZBYTNÉ. Protože lepení se jeden na druhého lásku tak nějak ulepí... Takže běžte nakupovat s nejlepší kamarádkou a on ať využije čas zase pro své kamarády a koníčky. A až příště podniknete něco společně, budete si mít o čem vyprávět!

4. Get the party started

„Dneska jdeme ven!“ Místo abyste se po důchodcovsku zahrabali doma, popadněte milého za ruku a vyrazte ven! Akce je prevence nudy. Jde se na věc! Společně s partou ovládněte taneční parket a pařte, dokud slunce nevyjde. Následující den se pak s klidným svědomím můžete zvednout z gauče, jen když potřebujete zajít do ledničky, a v objetí se můžete smát událostem včerejší noci.

5. Bože!

Kdy jste naposledy řekly svému drahému, že vás zatraceně přitahuje? Už je to dávno, co? Je čas to změnit! Úplně stačí spontánní: „Tyjo, vypadáš fakt dobře!“, když si nahoře bez vybírá košili ve skříni. Šťastný vztah může fungovat jen tehdy, když budete oba dva vědět, že po sobě toužíte. Taky spontánní erotické dobrodružství v autě, ve sprše nebo na pračce vám do milostného života vnese změnu – a jako pár vás stmelí.

6. Pan Dokonalý

Že byste taky chtěly prince z pohádky, který by vás nosil na rukou? Můžete ho mít! Povede se to s tímhle jednoduchým pravidlem: svému muži musíte jasně sdělit, co byste chtěly, aby udělal. Pánové to opravdu potřebují polopatě, letmé náznaky jim nedojdou. Proto mu radši přímo (ale taktně!) řekněte, co chcete a co ne. Jedině pak vám může splnit vaše přání.

Photo by Toa Heftiba

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama