Reklama

Dělá tyhle věci na prvním rande? Pak vezměte nohy na ramena

Je to tady...
Reklama
11706

Den D - den, kdy se máte setkat s vašim panem Božským a nic už nebude, jako dřív. Tak nějak si všechny první schůzku představujeme. Často ale pro růžové brýle nevidíme věci, které nám můžou už nyní dost říct o tom, jaký náš potencionální partner je. Na co si dát pozor?

1. Mluví jen o sobě. V případě, že váš vyvolený vede monolog na téma "já" a nepustí vás ke slovu, určitě tady něco nehraje.

2. Žádný zájem o vás. Pokud se neptá a nezajímá o vaše koníčky, o vaši práci nebo přátele, zeptejte se sama sebe - proč se neptá. Není to náhodou proto, že s vámi žádnou velkou budoucnost neplánuje?

3. Galantnost. Ač se tváříme, že milujeme drsňáky, toužíme po alespoň malé dávce romantiky nebo galantnosti, no ne? Jestli ho nenapadne podržet vám dveře, nabídnout místo k sezení nebo vám nenabídne svoji bundu, když vám je zima - varovná kontrolka by se měla rozblikat.

4. Vychování. I drobné detaily ho můžou prozradit. To, jak se chová k servírce, jak komunikuje s okolím, jak komunikuje s vámi, jak se vyjadřuje o ostatních... Mějte se na pozoru a sledujte každou jeho reakci víc než pečlivě. Jde přece o vaši budoucnost.

5. Jde na to moc rychle. Ještě jste ani nedojedli předkrm a váš drahý už má pátou narážku na sex a je to vlastně jediné téma, kolem kterého se stále točí? Pak si můžete být jistá, že tomuhle týpkovi jde opravdu jen o jedno - o dnešní noc.

Přečtěte si také: První rande: Co si myslíme vs Co opravdu řekneme

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama