Dodejte vašemu vztahu šťávu: Víme, jak na to

Prvotní opojení ze vztahu po nějakém čase vždy vyprchá...
11915

Vztah se ocitne v zajetých kolejích a vy máte pocit, že se nic nového neděje. Jak dostat do vztahu svěží vítr? Vyzkoušejte naše rady a nuda se vám určitě vyhne obloukem!

1. Sex. A začneme tím nejdůležitějším. Nuda v posteli je jedna z nejhorších věcí, které se vám můžou stát. Nenechte to proto dojít až do tohoto bodu a v posteli se bavte a užívejte si. Občas partnera překvapte novým prádlem, udělejte mu striptýz nebo si třeba zahrajte nějakou erotickou hru. Skvěle také funguje sex na jiném místě než ve vaší posteli. Zkrátka fantazii se meze nekladou.

2. Rande. Choďte na rande. Alespoň jednou za měsíc si udělejte čas na klasické rande, kdy si budete užívat jen jeden druhého. Randění by se z vašeho vztahu rozhodně nemělo vytratit. Je děsně sexy!

3. Překvapte ho. Ať už uvařenou večeří, lístkama na hokej nebo třeba zařízeným wellness víkendem. Nejen ženy milují a touží po překvapení.

4. Chameleon. Muži zbožňují, když ženy zvládají víc než jednu roli. Zkrátka jednou buďte sexy diva, podruhé pohodová holka, jejíž nejoblíbenější outfit se skládá z tepláků a trička a potřetí buďte třeba za cool sportovkyni, které nedělá problém ráno vstát a jít se zničit do fitka. Věřte, že pánové tyhle naše porměny milují a baví je! Tak hurá do toho.

sledujte nás na instagramu