Reklama

Game is over! 6 nejčastějších důvodů k rozchodu

… podle partnerských terapeutů!
Reklama
8334

Dost často se po rozchodu ještě dlouhou dobu vrtáme v tom, proč to všechno vlastně skončilo. I když víme, že to byl už nějakou dobu vztah bez budoucnosti, konec nás překvapil a dokud nebudeme vědět jasný důvod, proč, nebudeme schopní udělat krok dál .

Není se čemu divit, všichni máme radši filmy, které mají konec, než ty, které končí ve chvíli, kdy to prostě nikdo nečekal. A co teď... Můžete nekonečně dlouho přemýšlet a v půlnočních telefonátech filozofovat, kde že kdo z vás udělal chybu, nebo se můžete podívat na nejčastější důvody k rozchodům, třeba mezi nimi najít sami sebe a v klidu pochopit, kde byla chyba bez nutnosti ústního vysvětlení teď už ex-polovičky.

1. Pomlouvání za zády

Taková hloupost?! Svou lásku přece nebudete pomlouvat... Jasně a pak přijde pár skleniček, trocha rozčarování a věci, které jste si měli nechat pro sebe, ví celý bar. (Kde samozřejmě úplnou náhodou sedí kolegové a tak trochu žalobníčci.)

2. Soustředění pozornosti jen na to, co je špatně

Vidět z tisíce vlastností jen tu, která je nejhorší, je cesta do pekel.

3. Hádky z ničeho nic

O něčem si povídáte, máte zjevně odlišné názory a najednou normální hovor proměňujete na hysterický jekot, který ten druhý nějak nechápe. Pohár trpělivosti a pochopení už je skoro po okraj!

Mohlo by vás zajímat: #love: 10 důkazů, že jste jako single v životě spokojenější

4. Neschopnost říct v pravý okamžik dost

Když už se rozčílíte, neznáte hranice a valíte před sebou jeden hate za druhým! Špatně, všechno zase špatně a po tom, co to budete pravidelně opakovat, je nejvyšší čas říct svému vlastnímu jednání STOP!

5. Žádné hádky

Stejně jako není zdravé hádat se pořád, žádný vztah se šťastným koncem, není vždycky jen růžový. Výměna názorů je prostě jednou za čas nutná a pochopitelná a hledat pořád jen dokonalé kompromisy mezi vámi jednou vystaví nezničitelnou zeď.

6. Čekání a čekání, mlčení a mlčení

Jakmile se objeví problém, řešte ho hned. Čekat, že se něco změní samo od sebe je hloupost a pokud nechcete aby váš vztah skončil dřív než opravdu začne, řeknete si, že nikdo není dokonalý.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama