Reklama

Hra skončila! 10 způsobů, jak překonat rozchod

Jak překonat něco, co na první pohled nemá řešení...
Reklama
8560

Stejně jako se necháme polapit všemi smysly v období zamilovanosti, city nás zaslepí stejně tak, když se z lásky stane prokletí. Máme pocit, že končí svět a jestli jsme schopny nad něčím přemýšlet, tak jedině nad tím, jak se nezhroutit. Rozchody bolí a překonat je nelze na lusknutí prstu. Jak ale zmírnit bolest a probudit v sobě zase ztracené sebevědomí i schopnost nevidět všechno černě?

1. Dovolte si všechny pocity. Neduste v sobě mix emocí, které neumíte pojmenovat. Prostě je pusťte ven. Křičte, brečte, nadávejte, hystericky se smějte, buďte apatické, buďte samy sebou.

2. Vyřaďte ho ze svého on-line života. Žádné stalkování na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru. Přestaňte si ubližovat pohledem na nové fotky z večírků, kde tancuje s někým jiným než s vámi. Je konec.

3. Udělejte si seznam věcí, na které se v blízké době těšíte. Ať už to bude víkend s kamarády, splnění všech pracovních restů, přečtení nové knížky, nebo nákup nových bot, ukažte si, že rozchodem váš život neskončil.

4. Vyměňte své povlečení v ložnici a kupte si nové, které bude tak trochu crazy. Změňte prostředí, ve kterém trávíte každou noc. Nečichejte k peřinám, které jsou ještě navoněné jeho parfémem, nespěte v košili, kterou si u vás zapomněl.

5. Kupte si nové sexy spodní prádlo. Ne kvůli tomu, abyste na něj okamžitě někoho svedly. Každý přece ví, že sebevědomí s ním ale úzce souvisí. Krajky pod oblečením znamenají sex-appeal na rozdávání.

Mohlo by vás zajímat: TRAILER snímku Jak přežít single, který vás bude bavit 

6. Změňte se. Nemyslíme od základu celkově. Zkuste jen tak nějak proměnit svou vizáž. Nechte se ostříhat, změňte líčení nebo barvu laku na nehty. Řekl vám kdysi, že jediná barva na nehtech, která má smysl, je červená? Pořádně se vybarvěte.

7. Přečtěte si knihu, kterou odkládáte už roky. Stoupněte si před svou knihovnu a vyberte si. Jestli to bude ta pravá nechte tentokrát rozhodnout osud.

8. Začněte koukat na nový naprosto neromantický seriál. Spíš než na lásku vsaďte na něco trochu detektivního a když vás v noci popadne splín, stačí zmáčknout play. A jestli máme nějaký tip? Most, Mamon, nebo třeba True Detective.

9. Kupte si nové boty. Bez důvodu. Prostě jen tak pro radost. A vykročte v nich vstříc novým zítřkům.

10. Vyrazte na party s někým, kdo vám přijde totally HOT! Co jiného byste chtěly dělat s novým účesem, lakem na nehty, sexy spodním prádlem v botách, které vám pomůžou dobýt svět.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama