Hvězdné triky pro dokonalý fresh look

Jak vypadat neustále svěže?
10781

Občas jsou zkrátka dny, kdy vypadáme všelijak, jen ne odpočatě. Jak si v takových dnech efektivně a účinně poradit? Sepsali jsme pro vás ty nejosvědčenější rady a tipy hvězd

1. Ráno. Začít musíte už ráno v koupelně. Ideální je osvěžující sprcha, rychlá ranní pleťová maska, oblíbený krém a vaše pleť je připravená na malé velké zázraky. 

2. Korektor. Kruhy pod očima nic jiného nevyřeší. Doporučujeme vyzkoušet korektury s krémovou texturou – krásně se vpijí a váčky pod očima přirozeně zakryjí. 

3. Rozjasňovač. Klasické použití na prozáření obličeje všechny známe, celebrity ale použíávají tajný trik pro dokonale vypadající a svěží look. Pár kapek (mluvíme o tekutém rozjasňovači) přimíchají k make-upu a zázrak je na světě. Vaše pleť získá svěží nádech a opticky vám tento malý fígl přidá minimálně dvě hodiny spánku. 

4. Lesk na rty. Jednoduché a účinné. Nic nepůsobí unaveněji než suché rty. Dopřejte jim proto dávku balzámu a po jeho zaschnutí přetřete rty leskem na rty. Ideální jsou lesky laděné do broskvových tonů. Rty díky nim vypadají svěže a váš úsměv se rázem stane nejúčinější zbraní proti únavě. 

5. Červená rtěnka. Evergreen, který opakujeme stále dokola. Po nanesení červené rtěnky získáte nejen sebevědomí, ale i dokonale odvedete pozornost od unavených očí a pleti. 

6. Hollywoodský trik n.1. Když nic z výše uvedeného nepomůže nebo na to zrátka nemáte čas, vsaďte na osvědčenou kombinaci velkých slunečních brýlí a klobouku nebo kšiltovky. Veškerou únavu tak zamaskujete a ještě si stihnete skočit do Starbucksu pro nakopávací latté se spoustou šlehačky.

sledujte nás na instagramu