Inspirace: 5 skvělých věcí, které si užijete jedině na podzim

Žádné deprese, ale radost v podobě věcí typických jen pro toto roční období...
10749

1. Šály. Kožený křivák, svetr a nekonečně dlouhé šály. Milujeme zamotat se do hřejivých šálů, které každý outfit pozvednou o level výš a navíc je nám díky nim neskutečné teplo. Zkrátka dokonalý doplněk! 

 2. Podzimní fashion novinky. Každý rok už na jaře napjatě čekáme, co si návrháři vymysleli na podzimní sezonu. A nemůžeme se dočkat až s příchodem září vtrhneme do našich oblíbených obchodů a všechno si to pořídíme. 

3. Kávy s příchutí podzimu. Oříškové, dýňové, čokoládové, skořicové… Zkrátka všechny chutě, které se tak dokonale hodí k podzimnímu počasí a dokážou nám vykouzlit báječný den. 

4. Krémové polévky. V létě na ně nemáme ani pomyšlení, ale jen, co teplota klesne o pár stupňů níž, nemůžeme se polévkových krémů nabažit. Nejen, že skvěle zahřejou a zasytí, ale díky sezónní zelenině do sebe díky nim dostaneme i spoustu vitaminů. Takže čau chřipko! 

5. Hygge style. Deky, čaje, teplo, kniha, film, něco dobrého k snědku a vy zabalená do oversize svetru. My zkrátka tenhle severský styl milujeme a snažíme si ho užívat, co nejvíc to jde!