Jak na letní lásku bez zlomeného srdce?

Proč by prázdninový románek měl znamenat míň než plnohodnotný vztah?
10458

Užijte si letní lásku se vším, co k ní patří. Mnohdy to bývají právě letní románky, na které nemůžeme dlouhá léta zapomenout. Jak si je ale užít tak, aby vás v září nebolelo srdíčko? Máme pro vás pár tipů: 

1. Ujasněte si, že jde opravdu o letní románek a mějte to neustále na paměti.. Nesnažte se s blížícím koncem léta (a vašim odjezdem z prázdninové destinace) vymýšlet všelijaké kejkle, jak z letní lásky udělat lásku podzimní… Právě to, že je pouze “letní”, z ní dělá lásku výjimečnou a kouzelnou. 

2. Neslibujte. Neslibujte sobě ani jemu, že budete v pravidelném kontaktu a příští léto se určitě zase vrátíte. Říká se sice, že slibem nezarmoutíš, ale v tomhle případě - mlčeti zlato. 

3. Nesnažte se mu vstoupit do života víc, než je pro letní románek nezbytně nutné. Zbytečné je přílišné seznamování s jeho přáteli, přidávání se vzájemně na Facebook atp. V září by vám nemuselo být příjemné vidět ho, jak se baví s vaší nástupkyní. 

4. Chraňte se. Ochrana je pro letní známosti snad to nejdůležitější! Nechcete přeci na podzim řešit, zda si ponecháte “vzpomínku” na letní lásku po zbytek života.