Reklama

Jak na letní lásku bez zlomeného srdce?

Proč by prázdninový románek měl znamenat míň než plnohodnotný vztah?
Reklama
10458

Užijte si letní lásku se vším, co k ní patří. Mnohdy to bývají právě letní románky, na které nemůžeme dlouhá léta zapomenout. Jak si je ale užít tak, aby vás v září nebolelo srdíčko? Máme pro vás pár tipů: 

1. Ujasněte si, že jde opravdu o letní románek a mějte to neustále na paměti.. Nesnažte se s blížícím koncem léta (a vašim odjezdem z prázdninové destinace) vymýšlet všelijaké kejkle, jak z letní lásky udělat lásku podzimní… Právě to, že je pouze “letní”, z ní dělá lásku výjimečnou a kouzelnou. 

2. Neslibujte. Neslibujte sobě ani jemu, že budete v pravidelném kontaktu a příští léto se určitě zase vrátíte. Říká se sice, že slibem nezarmoutíš, ale v tomhle případě - mlčeti zlato. 

3. Nesnažte se mu vstoupit do života víc, než je pro letní románek nezbytně nutné. Zbytečné je přílišné seznamování s jeho přáteli, přidávání se vzájemně na Facebook atp. V září by vám nemuselo být příjemné vidět ho, jak se baví s vaší nástupkyní. 

4. Chraňte se. Ochrana je pro letní známosti snad to nejdůležitější! Nechcete přeci na podzim řešit, zda si ponecháte “vzpomínku” na letní lásku po zbytek života.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama