Jak si dokonale užít líbání | Návod pro začátečníky i pokročilé

Přestalo vás líbání bavit? A není to škoda?
11753

Líbací premiéry jsou plné stresu. Jakmile si začneme věřit, je líbání ta nejlepší činnost na světě. Po pár letech vztahu už to však není ono. Proto přinášíme 4 tipy, jak si líbání skvěle užít - pro nervózní začátečníky i pokročilé, kteří na tyto milostné hrátky zanevřeli.

1. Kartáček, pasta, nit a zubař

Ano, možná to považujete za samozřejmost, ale pro určitou skupinu lidí je v pořádku čistit si zuby jen jednou denně a návštěvu zubaře z diáře mazat. Ne. Nikdy nepodceňujte zdraví a péči o svůj chrup! Pravidelně na prohlídky a každodenní maximální péče. S sebou do kapsy ideálně ústní sprej! Nikdo se nechce líbat s vaším několik hodin starým obědem.

2. Žvýkačky bez cukru

Žvýkání po dobu dvou minut může z úst odstranit až okolo sto milionu bakterií. Bez žvýkačky si totiž při jednom polibku vyměníte s protějškem kolem 80 milionů bakterií.

3. Dopřejte si probiotika

Jedná se o živé mikroorganismy, které obecně fungují jako booster vašeho zdraví. Ideální jsou podle vědců ty s obsahem Lactobacillusu rhanosu a Lactobacillusu casei, které mimo jiné zabraňují usazování bakterií v ústech.

4. Hlavně žádný stres

Ať už se připravujete jakkoliv, nejdůležitější je být při výkonu práce v naprostém klidu. Nechte se vést a užívejte si každý okamžik.

sledujte nás na instagramu