Reklama

JEHO kamarádi: Držet si je od těla nebo být nerozluční kamarádi?

S každým partnerem přichází i velká parta kamarádů. Občas je snadné zapadnout, jindy mají ochranitelské pudy a je to prostě peklo...
Reklama
13222

Váš nový partner je bez pochyb výhra v loterii, ale součástí této božské výhry jsou však s největší pravděpodobností i jeho kamarádi. Buďte chytrá a udělejte si z nich své spojence! Proč?

1. Mít jeho kamarády na vaší straně je prostě paráda. Ať už se bude řešit kdykoliv cokoliv, tahle povedená partička bude pravděpodobně kopat za vás.

2. Studnice nápadů. Nevíte co drahému pořídit k narozeninám, svátku, výročí, nebo jak ho překvapit? Minimálně jeden z jeho přátel vám může posloužit jako skvělý rádce! Kdo jiný ho zná lépe než jeho kumpáni?

3. Určitě máte ve svém okolí single kamarádku, která ne a ne objevit svého pana božského! A on má určitě alespoň jednoho kamaráda, který hledá ženu svých snů. No a teď už jen naplánovat rande ve čtyřech...

4. Společný čas. I ten může být s jeho kamarády fajn! Nezavrhujte ho a vyzkoušejte tuto dobrodružnou disciplínu na vlastní kůži! Speciálně ve chvíli, kdy opadne prvotní zamilovanost a začnete se trochu nudit, může být akce se stejně naladěnými lidmi, jako je váš partner, záchrana.

5. Díky tomuto exkluzivnímu vzorku mužské populace máte jedinečnou příležitost nahlédnout do jejich světa. Nečekejte, že mu porozumíte, ale mějte uši nastražené a vnímejte!

Foto: cottonbroPexels

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama