JEN SEX! 6 signálů, že z toho vztah nebude

Sledujte signály a hned budete mít jasno!
11694

1. Nestojí o poznávání vašich přátel, ani o seznámení se s vaší rodinou. Navíc s vámi nechce sdílet žádné osobní informace a detaily ze svého života a dětství. Jednoduše vám neřekne nic navíc, otázky zahrává do outu, odpovídá nejasně a pokud už neví, kudy kam, plánuje společné akce na neurčito nebo tvrdí, že nedokáže říci, zda mu ten večírek v vašimi kamarády vyjde, ale určitě se bude snažit dorazit. Jak průhledné!

2. Často vás zve k sobě domů pozdě v noci, třeba po návratu z party, na kterou vás nepozval. Pošle sexy fotku, obrázek volného místa v jeho posteli nebo vás naláká na snídani, kterou ale nakonec bohužel nestihne.

3. Na každé ráno, kdy jste u něho, má něco naplánovaného - musí do práce, do fitka, na trénink, nebo si prostě něco vyřídit. Rozhodně nemá cenu na něj čeka a s ním jít rozhodně nemůžete!

4. Kdykoliv odcházíte, dlouho se ujišťuje, zda jste si něco nezapomněla či jestli jste opravdu neztratila třeba náušnici v posteli. A proč si u něho nechávat kartáček na zuby, když vám nezabere téměř žádné místo v kabelce a pastu vám on, dobrák, vždy rád půjčí?

5. Mazlení nepřichází v úvahu. Hlavně po sexu ne! 

6. Na zprávy odpovídá v několika hodinovou prodlevou a telefon vám nebere. Píše jen večer a ve chvílích, kdy si domlouváte schůzku. Jakmile se začnete cukat, nemo náhodou nemáte čas, dokáže vypisovat nonstop a odpovídá během pár sekund. Nepřípomíná vám to něco?

 

sledujte nás na instagramu