La dolce vita: Užívejte si života, jako pravá italka

Sladký život...
11108

Jeden z nejčastějších bonmotů, který vystihuje italský životní styl. Osvojte si i vy rady na sladký a spokojený život a inspirujte se věčně vysmátými italkami, které rozhodně žít ( a užívat si ) umí...

1. Víno. Žádný den pravé italky se neobejde bez skleničky vína nebo porsecca. Víno si většinou dávají už k obědu a v pomalém popíjení pokračují až do večera.

2. Jídlo. Italky nikdy nedrží diety. Jídlo si užívají se vším všudy a kalorie jsou pro ně naprosto cizím slovem. S chutí si dají předkrm, hlavní jídlo a většinou se neošidí ani o dezert. Jídlo berou jako událost a ne jako povinnost. Vyzkoušejte i vy s vašimi blízkými dlouhé večeře ( obědy ), kdy zapomenete na čas a budete si užívat skvělé jídlo, atmosféru a zapomenete na starosti všedních dní. Je to skvělé a tenhle styl stolování si jednoduše zamilujete!

3. Smích. Italky se neustále usmívají. I když řeší problémy nebo jim není zrovna do zpěvu. Nejen, že vypadají mladší a fresh ale díky věčnému úsměvu dodají pozitivní energii i lidem okolo.

4. Outfity. Základ je se nebát! Italky jsou známé svým citem pro módu a chutí experimentovat. Kombinují, vymýšlí a nebojí se odvázat se. Hlavní roli hrají doplňky ( spousta doplňků ) a boty! Za ty jsou schopné utratit i poslední peníze na účtě.

5. Emoce. Ty nikdy a za žádných okolností nedrží na uzdě. Vždy vše řeknou narovinu ať už je to pozitivní nebo ne. Vyzkoušejte to taky! Nic v sobě nedusit je extrémně osvěžující!

6. Siesta. Pravá italka ví, jak důležitý je čas na odpočinek a relaxaci a nikdy se o něj neošidí. Naučte se i vy více odpočívat a myslet v prvé řadě na sebe.

7. Zdravě sobecká. Naučte se mít vždy sebe na prvním místě a neslevujte z toho! Mějte se ráda i se všemi nedostatky, které máte ( všichni je máme, i na první pohled dokonalé italky ) a ostatní už přijde samo...

sledujte nás na instagramu