Reklama

On-line randění | 10 varovných signálů, že se tomuhle muži máte vyhnout

I podle diskuze vedené jen ve virtuálním světě poznáte, jestli to bude stát za to!
Reklama
8874

Kdo uteče, vyhraje. Právě v randění naslepo pomocí internetových seznamek tohle přísloví platí víc, než si možná myslíte. Ve virtuálním světě se každý rád přikrášlí a setkání s realitou pak může být velmi kruté.

Jak ale poznat už podle chatování, jestli se vám vyplatí zkusit riskovat? Máme pro vás pár znamení, že víc než pár vyměněných zpráv z toho nebude!

1. Jeho profily na sociálních sítích jsou dokonale privátní. Všude má nastavený nejvyšší stupeň ochrany soukromí a spíš než jako postava z masa a kostí se ve virtuálním prostoru pohybuje pod maskou internetového přízraku.

2. Odepisuje na vaše zprávy během několika sekund a následně zmizí na 24 hodin. Svou aktivitu pak zahajuje nejlépe ve 4 hodiny ráno po pár drincích, kdy si připadá tak trochu sám.

3. Pravidelně vstoupí do rozhovoru se zprávou, která logicky nezapadá do tématu vaší konverzace. Ne, neutíká od tématu, které je mu nepříjemné. Chatuje s x bytostmi najednou a prostě se překlikl z jiné diskuze právě k vám. Zn.: FAIL!

4. Pokud do 10 minut neodpovíte na jeho otázku, zasype vás záplavou otázek, proč se neozýváte. Je úplně jedno zrovna pracujete, jíte, sprchujete se, prostě neodpovídáte a on si to bere osobně. Existuje na světě snad něco důležitějšího než on?!

5. Jeho zprávy obsahují spíš než text jen obyčejný sex. „Dobré ráno, jsem nadržený a co ty? Chtěl bych vedle tebe ležet v posteli. Chceš přijít ke mně koukat na film? Pošli mi svoje fotky!“

6. Má neustálou potřebu oslňovat. Všechno ví, všechno zná, na všechno umí zareagovat a trefně vás poučit o tom, že víte tak trochu h***o. Díky moc, s Googlem to umíme taky!

7. Vyznává vám lásku a ví, že jste si souzení ještě předtím, než vás poprvé uviděl. A jasnovidec to není...

8. Na osobní schůzku nemá čas. Má toho moc v práci, cvičí, musí za rodinou, nakupuje, je u kadeřníka, má toho moc v práci, cvičí, musí za rodinou, nakupuje, je u kadeřníka. Škoda, že nemůžete zrovna když má on jednou za 100 let volno. No, vaše chyba.

9. Nemluví o sobě. Zatímco z vás už stihl vytáhnout rodné číslo, adresu, počet sourozenců i stav vašeho účtu, vy znáte jen jeho křestní jméno. Kdo ví, jestli pravé.

10. Mluví jen o sobě. Druhá verze nepříčetného i****a. Zatímco vám prozradil své rodné číslo, adresu, počet sourozenců i stav svého účtu, vás se zeptal jen na křestní jméno.

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde.  Poštovné po celé ČR zdarma!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama