Reklama

10 důvodů, proč začít randit s hodným klukem

Prý, že to není ono... My si ale čím dál tím víc myslíme pravý opak.
Reklama
9976

Kožená bunda, sexy strniště, svaly, tetování, hluboké temné oči, drsná duše navenek, citlivé srdce uvnitř. Jestli existuje univerzální popis "dokonalého" muže, byl by pravděpodobně přesně takový. Neznáme snad žádnou ženu, která by odolala kouzlu „špatného“ kluka. Prostě to nejde, lákavá výzva, ve které musíme proměnit muže plného komplexů v citlivého milujícího partnera, je hodna splnění. Jenže je nesplnitelná. No dobře, asi ne úplně, ale dovolujeme si tvrdit, že alespoň v 90 % je to ztráta času. Můžete najít klidně 1000 důvodů, proč ho nenávidíte, ale je o něco důležitější najít vedle toho alespoň 1000 důvodů, proč ho milujete.

No a to je přesně to místo, kde pravděpodobně narazíte. Nebo takhle... Nám se to stalo! A narazily jsme pořádně. Tak, že jsme po pár bouračkách začaly zvažovat, jestli jsou „bad guys“ opravdu tím, co chceme. A nechceme! Pokud se právě rozhodujete jestli dáte šanci hodnému, i když třeba i na první pohled nudnému klukovi, udělejte to a buďte konečně happy!

1. Nemusí si na nic hrát a vy tak víte, na čem jste.

2. Nemluví v hádankách.

3. Dokáže projevit city, a když vám jednou řekne, že vás miluje, jen tak něco to nezmění.

4. Za city se nestydí.

5. Má smysl pro pořádek a plánování. Nemusíte se bát, že se jedno nepovedené rande může stát tím posledním. Bere vás s vašimi klady i zápory a nepotřebuje pro svou image po svém boku slečnu bezchybnou.

6. Počítá s vámi. Před svou rodinou, kamarády, kolegy, ne jen, když se mu to hodí.

7. Podrží vás, když to potřebujete. Neobrátí se k vám zády, ale zůstane a obejme vás, i když se mu to třeba zrovna nehodí. Prostě kdykoliv.

8. Je to pracant! Nejde jen o to, že zvládne doma připevnit poličku. Můžete se ale na něj spolehnout, když ho o něco požádáte. Můžete se na něj spolehnout a víte díky němu, že už na nic nejste sama.

9. Nemá komplexy z minulosti. Žádná rodinná tragédie, žádná zakázaná zóna dotyků, žádná psycho ex, která vás bude chtít odstranit. Lépe řečeno, o temných momentech své minulosti, se nebojí mluvit. Není pro vás jednou velkou hádankou, ale otevřenou knihou, ve které můžete číst.

10. Dá vám pocit, že to takhle perfektní může být napořád. A vy budete bez zaváhání schopná tomu všemu uvěřit.  

 

 

Foto: Archiv Joyonline.cz

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama