Reklama

#LOVE: 5 věcí, které ho zaručeně dostanou!

Ať už jste šťastně zadaná, nebo teprve o jeho náruč bojujete, je zde několik zaručených typů, které ho dostanou do kolen. A k naší radosti, žádný z doporučovaných bodů nezahrnuje dietu!
Reklama
8657

1. Sdílejte s ním jeho zájmy!

Je to vášnivý fanoušek Barcelony nebo ulítavá na motorkách? Ať už jsou jeho zájmy jakékoliv, není nic jednodušího, než projevit o ně zájem. Sama mu navrhněte, že byste večer mohli kouknout na zápas ligy mistrů, prokažte smutek nad tím, že jeho favorit neodstartoval na MS silničních motocyklů, protože mu upadlo kolo, výfuk nebo cokoliv, z čeho se motorka skládá. Zaručeně mu to udělá obrovskou radost!

2. Nezasahujte do jeho plánů s kamarády!

Těšila jste se, že s ním strávíte sobotní večer, ale on najednou vyrukuje s pánskou jízdou na kterou zapomněl a na kterou prostě "musí"? Ničím ho nedostanete tak, jako když mu na místo výčitek popřejete, ať se baví. Poplakat si nad zbytečným dvouhodinovým zápolením v koupelně s žiletkou a postěžovat si na ztraceným časem tuněním svého účesu si můžete svým kamarádkám.

3. Smějte se jeho vtipům!

Ať vám pointa zrovna utekla, pokud ten výplod zrovna nějakou měl, nebo je daný vtip sebevíc hloupý, zasmějte se mu. Všichni muži milují, když jsou jejich vtipy oceněny.

4. Jezte!

Je to vážně tak. Muži mají rádi ženy, co si umí život užívat. A to i co se apetitu týká. Zapomeňte pro tento okamžik na dietu. Dejte si s ním zmrzlinu, čokoládu, hamburger a cokoliv co vám nabídne. Nejlépe se u toho tvařte, že je to pro vás zcela přirozené. Následující den prostě strávíte tři hodiny na páse.

 5. Buďte akční

Nečekejte až on sám něco vymyslí. Navrhněte sama nějakou aktivitu. Vymyslete piknik v parku s domácím jídlem (to, že ho za vás uvařila vaše maminka se nemusí dozvědět). Pozvěte ho na výlet na kolech, na brusle nebo navrhněte návštěvu nedalekého hradu. Ukažte mu, že s vámi se nikdy nudit nebude.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama