Love: 5 věcí, které na sobě nikdy neměňte "jen" kvůli partnerovi

Je to tady...
11973

Konečně máte vysněný vztah, který jste si tak dlouho přála. A jste schopná pro něj ( vašeho partnera i váš vztah ) udělat cokoliv. 

Ano, vztah je určitě o kompromisech ale jsou věci, které by jste za žádnou cenu měnit neměla. Proč? Protože jsou vaší součástí a takovou si vás už partner našel. 

Co si tedy nikdy "nenechat" vzít?

1. Nevzdávejte se svých snů. NIKDY! Sny jsou jednou z nejdůležitějších a zároveň nejosobnějších věcí, kterou máme. Sny jsou naše vidina budoucnosti, naše cesta a vymodlený cíl. Do těchto záležitostí si nenechejte zasahovat.

2. Kamarádi. Další "položka" na našem seznamu, přes kterou nejede vlak. Přátelé jsou po rodině vašimi nejbližšími lidmi a jakákoliv snaha o jejich omezení je tudíž naprosto nesmyslná.

3. Práce. Nelíbí se vašemu partnerovi vaše práce i když vy ji milujete a nedovedete si představit být jinde? Pak rozhodně nikam neodcházejte.

4. Vlastní nezávislost. K tomuto bodu stačí napsat snad jen jediné - jedna z nejhorších věcí, které se vám mohou stát je, že budete na partnerovi závislá. A to v jakémkoliv slova smyslu. Spoléhejte se především sama na sebe a nestavte se zbytečně do role ženy, která bez partnera nezvládne ani krok.

5. Vaše štěstí. Existují věci, které vás udělají vždy a zaručeně šťastnou. Tak přesně o tyhle věci se nesmíte nechat ošidit. Jde přece o VAŠE štěstí.

 

Neopouštějte pohodlí a bezpečí svého domova a jednoduše si objednejte nové vydání JOY do poštovní schránky. Objednávejte zde. Poštovné po celé ČR zdarma!

sledujte nás na instagramu