Reklama

#love: 8 výhod randění s ranním nadšencem

Zapomeňte na noční sovy a vsaďte na skřivany, kteří vás naučí milovat brzké vstávání.
Reklama
8230

Pokud si stejně jako my při seznámení s jedincem, který se chlubí každodenním budíčkem v 5.00, klepete na čelo, vítejte v klubu. Milujeme vyspávání, a když si ho můžeme dopřát i jindy než o víkendu, považujeme den za o 300% lepší. I poslední vědecké výzkumy dokonce mluví v náš prospěch. Sovy vedou a skřivani se můžou jít zahrabat! I když... Jednou za čas se i my, milovníci vstávání v poledne, rozhodneme, zkusit startovat z postele o něco dřív, a i když neradi, musíme přiznat, že je den tak trochu lepší. Víc toho stihneme, víc se usmíváme. Další den ale na všechny výhody zapomeneme a píp, píp, píp se zase ozývá nejdřív v 10.00.

Pak nám ale naše všední stereotypy okolo vstávání naruší vztah. Vztah nás, kovaných sov, a ranních ptáčat. Nesmysl? Spíš pozvánka do ráje!

1. Zatímco my teprve vstáváme, skřivan už má za sebou všechny schůzky, maily, povinnosti a zve vás k obědu. (Který samozřejmě sám připravil.)

2. Ranní ptáče dál doskáče? Něco na tom je. Nikdy se nebudete nudit a připravte se na vztah, který na každém rohu bude provázet akce. Celodenní povalování v posteli? Zamítá se.

3. Riziko hádek se snižuje na minimum. Je nepsaným pravidlem, že čím dřív jste zvyklí vstávat, tím jste větším optimistou. Nerozhodí vás prostě nic.

4. S kocovinou je amen. Kdo by pařil do 4 do rána, když by hodinu na to měl poslouchat budík?

5. Máte jedinečnou příležitost dostat se na vrchol. Výjimečně nemáme na mysli orgasmus, i když ranní sex je dokonalý booster pro každého, máme na mysli fakt, že ranní ptáčata jsou všeobecně úspěšní jedinci, kteří vám můžou pomoct stoupat zvolna po kariérním žebříčku. Ach, ty konexe.

6. Lépe se oblékají. Nejsou nuceni během 5 minut zvládnout kávu, maily i něco na sebe. Na všechno mají v průběhu rána čas a to, v čem vyrazí do ulic, si můžou rozmyslet.

7. Nadšení z rána od nich brzy okoukáte. Pokud vás není schopen probudit alarm v telefonu, vycházející slunce v podobě vaší drahé polovičky, to časem zvládne levou zadní.

8. Máte více času na sebe. Je to jednoduché. Den už pro vás nebude mít jen ztrápených pár hodin mezi povinnostmi, přáteli a večírky. Ráno bude jednoduše jen vaše.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama