Love: Co neříkat o vašem ex novému partnerovi

Každý začátek nového vztahu je krásný a svému protějšku chceme říct, co možná nejvíc...
11772

Jsou ale věci, které by rozhodně měly zůstat tabu. Například infomrace o vašem ex partnerovi. Co máme konkrétně na mysli?

1. Sex s ex je tabu. A to naprosté! Ať už byl jakýkoliv, rozhodně o něm s vašim současným partnerem nemluvte. Věřte nám.

2. Vaše zvyky. Co jste dělali, čemu jste se smáli nebo co vám vadilo. I to si nechte pro sebe a nevtahujte tyhle informace do svého nového vztahu.

3. To by "Pavel" nikdy neudělal... Nebo jiné podobné srovnávání nemá v čerstvém vtahu co dělat. Určitě se mu vyvarujte.

4. Detaily o jeho rodině. O tom, jak jste s nimi trávila Vánoce nebo jiné svátky i to, jak jste nesnášela, když jeho bratr mlaskal u jídla. Váš ex i jeho rodina patří minulosti a tam tohle téma taky zanechte.

5. Nepomlouvejte. Ať už jste se s vašim ex rozešla jakkoliv, snažte se ho příliš neočerňovat. Není úplně fajn, když na člověka s kterým jste nějaký čas žila a tvořila s ním pár, hážete špínu a snažíte se z něj udělat nejhorší bytost pod sluncem. Zachovejte si tvář a když už o něm budete mluvit, mluvte o něm tak, jak byste chtěla, aby on mluvil o vás.  Vy jste v tom vztahu nějakou dobu byla a věřila mu, tak ho teď neshazujte jen proto, že to nevyšlo. Občas věci prostě nevyjdou tak, jak si je naplánujeme. A kdybyste byla stále s vašim ex, určitě dnes vedle sebe nemáte toho skvělého sympaťáka! Všechno "zlé" je k něčemu dobré, na to nezapomínejte!

sledujte nás na instagramu