Love: Co se změní, když spolu začnete bydlet

Každý vztah se do tohoto bodu dříve nebo později dostane...
11821

Do bodu, kdy vás přestane bavit vzájemné přespávání u drahé polovičky a věčného přenášení věcí sem a tam. Výsledek je jasný - rozhodnutí o společném bydlení.

Zpočátku se to může zdát jako skvělý nápad - a určitě taky je. Existují ale věci, které se společným bydlením změní a na které je dobré se připravit. O čem mluvíme?

1. Poznáte vzájemně své zvyky. A to nejen ty dobré. Každý z nás má spoustu "zvláštností", které se projeví až při společném soužití.

2. Soukromí. Už nebude nic, co před ním můžete schovat doma. Najednou to bude váš domov a vaše soukromí se už nebude týkat jen vás ale také ho.

3. Úklid. Jste zvyklá na dokonalý pořádek a vše, co není na svém místě vás dovede vyvést z míry? V tomhle bodě budete muset při společném bydlení hodně polevit.

4. Finance. Mnohdy ožehavé téma, které je dobré vyřešit ještě před slavnostním převzetím klíčů od společného hnízdečka lásky.

5. Rozdělení prací. Že jste žena rozhodně neznamená, že všechny domácí práce musí automaticky být na vás. Naopak. Zaúkolujte svou drahou polovičku a naučte ho podílet se na chodu vaší domácnosti. Později ( například až budete mít dítě ) tuhle pomoc určitě oceníte.

6. Čas pro vás. To, že spolu bydlíte ještě neznamená, že musíte automaticky všechen váš čas trávit s ním. Udělejte si v bytě místo, kam se schováte, když bude potřeba a kde budete moct být sama se sebou.

7. Televize. Velice ožehavé téma obzvlášť v období jakýchkoliv důležitých fotbalových ( nebo jakýchkoliv jiných ) zápasů. Pokud si váš drahý hodlá rezervovat televizi na jeho oblíbené pořady, neváhejte si to při první romantické komedii vynahradit a ovladače se ujměte vy.

8. Lednička. Doby, kdy jste si koupila na co jste měla chuť a po návratu z práce jste vše v lednici našla, jsou pryč. Společné bydlení = společná lednice.

9. Koupelna. Vaše království o které se nyní budete muset dělit. Dobře si rozmyslete, kolik prostoru opravdu potřebujete a kolik dopřejete svému drahému.

10. Pravidla. A to ve všem. Určete si společně pravidla vašeho soužití a předejdete tak dlouhým a otravným hádkám. Věřte nám.

sledujte nás na instagramu