Love: Jakých je 8 fází nového vztahu? Víme to

Jestli to nebude láska?
12249

Ať už jste potkali nového Božského kdekoliv, iluze o tom, že vás druhý den požádá, abyste se k němu nastěhovala, a do tří dnů přijde i s žádostí o ruku, se v realitu nikdy nezmění - nejspíš.

Není ale čeho litovat. Vždyť právě krása prvního rande, společné snídaně, prostě ta fáze plná snažení se, je tou nejhezčí, kterou si musíte užívat. Věřte nám!

Jaké fáze si na své cestě k dokonalosti musí projít každý nový pár? Našli jsme jich hned 8!

1. Kde jste se vzal, pane Dokonalý? Ano první okouzlení s sebou přináší plno obdivů. Jeden pro druhého jste jako stvoření.

2. Tohle je tvoje oblíbená kniha / film / zvíře / barva / roční období… Ať už objevíte cokoliv společného, znamená to jedině plusové body.

3. Tvůj účes je vážně crazy, ale upřímně?! MILUJI HO. Je to tak, věci, které byste na kolemjdoucích nemilosrdně zdrbly a odsoudily, se na novém objevu promění v ty nejlepší. Zázrak?

4. Facebook, Instagram, Twitter… No je to tak! Jakmile se dozvíte jeho celé jméno, google průzkum jeho života může začít!

5. Jsem do tebe blázen. Vždy a všude se neustále potřebujete usvědčovat v tom, jak moc se zbožňujete.

6. Ale ne, co když tahle pohádka jednou skončí? Malá pochybnost, že tenhle vztah možná nebude trvat věčně, napadne snad každou z nás. Špatné myšlenky ale hoďte za hlavu. Hned! Nijak neprospívají ani vám, ani novému vztahu.

7. Už tři hodiny mi neodepsal na SMS. Zatímco první den jste si zprávy vyměňovali každých pět vteřin, najednou si dal jako pauzu?! No stress. Copak vy u telefonu sedíte opravdu 24 hodin denně?

8. Motýlci v břiše se po pár schůzkách pomalu začali proměňovat ve vzájemnou důvěru a respekt.

A pak už stačí jen říct: „Už je to oficiální! Jsme pár!"