Reklama

Love: Kroky, které vás dovedou k dokonalému vztahu

Recept na bezchybný vztah nejspíš neexistuje...
Reklama
11914

Pro každého totiž pojem "dokonalý vztah" znamená něco jiného.

Pro někoho je to partner s kterým může cestovat, jiný vidí dokonalost v dostatku volnosti a další zase v tom, že jeho protějšek nejí maso... Idylický vztah je proto pro každého individuální záležitost. Zkrátka to, co vyhovuje ve vztahu vám, nemusí nutně vyhovovat vaší kamarádce. A to je naprosto v pořádku. Kdybychom měli všichni vztahy jako přes kopírák, byla by to celkem nuda, nemyslíte?

Je ale pár všeobecně platných pravidel, kterých je dobré se v cestě za perfektním vztahem držet. Které to jsou?

1. Soukromí. Jeho telefon, taška, počítač nebo pošta jsou čistě jeho soukromá věc. Prohledávání telefonu a jiných osobních věcí by tedy pro vás mělo být absolutní tabu.

2. Důvěra. Věřte mu. Ano, dáváte mu srdce na dlani ale bez risku není zisk. Proto zariskujte a vsaďte veškerou vaši důvěru na jednu kartu. Na vašeho partnera.

3. Žárlení. Být zdravě žárlivý je fajn a občas i milé ale nikdo nechce mít za zády psychopatickou stíhačku, která hlídá každý jeho krok. Věřte, že i když má váš partner kolem sebe spoustu slečen, jeho srdce patří vám. V opačném případě se totiž budete jen a jen trápit.

4. Volnost. Potřebujete ji vy i váš pan Božský. Dopřejte si ji co hrdlo ráčí. Oboustranná volnost je jedním z klíčů ke spokojenému vztahu.

5. Buďte k sobě upřímní. Něco se vám nelíbí nebo vám vadí? Zaveďte si s partnerem pravidelné small talky a říkejte si pravdu. Zní to jednoduše ale tak úplně snadné to není. Když se ale naučíte říkat si věci průběžně, vyhnete se spoustě nepříjemností. Věřte nám.

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama