Love: Kroky, které vás dovedou k dokonalému vztahu

Recept na bezchybný vztah nejspíš neexistuje...
11914

Pro každého totiž pojem "dokonalý vztah" znamená něco jiného.

Pro někoho je to partner s kterým může cestovat, jiný vidí dokonalost v dostatku volnosti a další zase v tom, že jeho protějšek nejí maso... Idylický vztah je proto pro každého individuální záležitost. Zkrátka to, co vyhovuje ve vztahu vám, nemusí nutně vyhovovat vaší kamarádce. A to je naprosto v pořádku. Kdybychom měli všichni vztahy jako přes kopírák, byla by to celkem nuda, nemyslíte?

Je ale pár všeobecně platných pravidel, kterých je dobré se v cestě za perfektním vztahem držet. Které to jsou?

1. Soukromí. Jeho telefon, taška, počítač nebo pošta jsou čistě jeho soukromá věc. Prohledávání telefonu a jiných osobních věcí by tedy pro vás mělo být absolutní tabu.

2. Důvěra. Věřte mu. Ano, dáváte mu srdce na dlani ale bez risku není zisk. Proto zariskujte a vsaďte veškerou vaši důvěru na jednu kartu. Na vašeho partnera.

3. Žárlení. Být zdravě žárlivý je fajn a občas i milé ale nikdo nechce mít za zády psychopatickou stíhačku, která hlídá každý jeho krok. Věřte, že i když má váš partner kolem sebe spoustu slečen, jeho srdce patří vám. V opačném případě se totiž budete jen a jen trápit.

4. Volnost. Potřebujete ji vy i váš pan Božský. Dopřejte si ji co hrdlo ráčí. Oboustranná volnost je jedním z klíčů ke spokojenému vztahu.

5. Buďte k sobě upřímní. Něco se vám nelíbí nebo vám vadí? Zaveďte si s partnerem pravidelné small talky a říkejte si pravdu. Zní to jednoduše ale tak úplně snadné to není. Když se ale naučíte říkat si věci průběžně, vyhnete se spoustě nepříjemností. Věřte nám.

 

 

sledujte nás na instagramu