Love: Proč potřebujete čas jen pro sebe i když jste ve vztahu

Na začátku vztahu si neumíme představit ani minutu bez NĚJ...
11883

Nedej bože několik hodin nebo dokonce dní! Každý partner si ale od toho druhého potřebuje někdy odpočinout. A to myslíme v tom nejlepším slova smyslu. Proč je dobré dát občas na chvíli vašemu miláčkovi "sbohem"?

1. Odpočinete si. Oba dva. Ano, nejpíš namítnete, že odpočívat přece nepotřebujete ale věřte nám. Chvilka bez sebe vám jedině prospěje.

2. Budete mít čas na přátele. Známe to všichni. Vztah, partner je na prvním místě a přátelé sunete tak trochu do pozadí. Chyba. Je čas "vzít si volno" a naplno se věnovat kamarádům. Ocení to nejen oni ale i vy. Věřte nám.

3. Odstup. Vždycky je dobré se na určité věci podívat s odstupem. A tím může být třeba právě krátké odloučení od vašeho miláčka.

4. Budete si chybět. Pamatujete si na začátky, když jste spolu ještě nebydleli a trávili jste noci bez sebe? Ta spalující touha po tom druhém? Můžete to díky krátké odluce zažít znovu.

5. Těšení se na sebe. Zkrátka bez loučení nemůže být vítání. A takové přivítání obrovským objetím a slovy o tom, jak moc jste mu chyběla nezní úplně špatně, nemyslíte? Tak do toho! Naplánujte si výlet s kamarádkou a užijte si ho na maximum!

sledujte nás na instagramu