Love: Romantická gesta, která si zamiluje

Občas není vůbec na škodu, převzít mužské otěže...
11932

Proč by romantická gesta měli dělat jen muži? Překvapte svého miláčka ještě dnes!

Co mu určitě udělá radost? Vyzkoušejte následující tipy.

1. Uvařte něco dobrého k jídlu. Tohle funguje vždy a téměř na všechny muže! Skvělé jídlo, vaše společnost a fantastický večer může začít.

2. Pozvěte ho na rande. Do kina, na večeři, do sauny nebo kamkoliv, kde to má rád. Naplánujte vše do posledního detailu a vyrazte!

3. Opravte, co je potřeba. Pokud to tedy je ve vašich silách. Nečekejte s výměnou žárovky na to, než se váš miláček vrátí domů a vyřešte situaci sama. Muži milují samostatné ženy, které si umí poradit.

4. Buďte velkorysá. Chce jít do hospody sledovat fotbal s bandou kamarádů? Nebo jet na víkend s klukama? Nebraňte mu a "pusťte ho". Odpusťte si všechny jedovaté a dvojsmyslné poznámky, popřejte mu skvělou zábavu a vy si mezitím naplánujte večer s kamarádkama. Bude vás milovat ještě víc než doposud! Velkorysost je skvělá vlastnost a muži ji umí náležitě ocenit.

5. Den podle jeho představ. Dovolte mu naplánovat den tak, jak chce on a vy se přizpůsobte. Dívejte se s ním na hokej, když bude chtít, jděte na hamburger do restaurace, jděte si s ním zahrát bowling. Prostě dělejte bez řečí to, co chce on. Bude nadšený, uvidíte!

6. Sveďte ho. A dejte si záležet. Kupte si nové prádlo, dejte chladit víno, vytvořte romantickou atmosféru, počkejte než se vrátí domů a pak ho zkrátka sveďte. Co může být víc sexy? 

sledujte nás na instagramu