Love rules: Co ve vztahu nikdy nedělat

Jsou zkrátka věci, které do vztahu nepatří a nejsou fér...
11835

Ať už z vaší strany nebo ze strany vašeho milého. Ne nadarmo platí přísloví o tom, že co nechceme aby nám dělali druzí, nemáme dělat ani my jim. Co například?

1. Nevěra. Nic jiného snad ani na prvním místě být nemůže. Pokud jste ve vztahu, měla by pro vás být nevěra naprosté tabu. Proto jste přece se svým partnerem - protože už jste dohledali a dál nehledáte. Nebo ne?

2. Hádky. Nehádejte se zbytečně víc, než je nutné. Každá hádka ( byť i ta sebemenší ) vašemu vztahu ubližuje. Snažte se být tolerantní a věci řešte v klidu. Prospěje to všem.

3. Telefon, mail a počítač. Absolutní zákaz vstupu! Každý ( včetně vás ) má právo na soukromí. Ano, můžete namítnout, že chcete partnera tímto způsobem zkontrolovat ALE... Nedělejte to. Buď mu věříte nebo ne. Jakákoliv komunikace, která není určená vám totiž může vyznít úplně jinak, než si vy myslíte. Tenhle bod opravdu vždy vynechejte.

4. Přátele na prvním místě. Jistě. Byli tu před ním a nejspíš budou i po něm ale pokud jste ve vztahu, mělo by první místo patřit jemu. Pokud podnikáte víc věcí se svými kamarády než s ním, mějte se na pozoru.

5. Nelžete. Každá, i ta sebemenší lež, stejně jednou vyjde na povrch a za ztrátu důvěry určitě nestojí. Lži zkrátka do vztahu nepatří.

6. Urážení se, domýšlivost nebo podezírání. Uchovejte si linii vašeho vztahu bez poskrvn tohoto typu.