Love: Signály, které vám napoví, že ve vašem vztahu není něco v pořádku

Často přes růžové brýle nevidíme realitu, která je zřejmá...
11891

Nevidíme nebo možná vidět nechceme. Není ale nic horšího než zůstávat ve vztahu, který nemá budoucnost. Jde přeci o vaši budoucnost a o vaše štěstí. A to by pro vás mělo být na prvním místě.

Mějte proto oči otevřené a všímejte si signálů, které vás můžou ochránit před ne zrovna sladkým koncem. Mějte se na pozoru když...

1. Neplánuje budoucnost s vámi. Řeší jen sám sebe popřípadě svoji práci ale vás do plánů o společné budoucnosti nezahrnuje? Nebo naopak pokaždé, když začnete mluvit o budoucnosti a plánovat vy, změní téma nebo odpovídá neurčitě? V tom případě si dejte velký pozor. Tady rozhodně něco nehraje.

2. Nedůvěřujete. Ať už vy jemu nebo on vám. Ztráta důvěry patří mezi nejzásadnější momenty vztahu. Těžko se znovu hledá nebo získává zpět.

3. Manipulace. Slýcháváte často věty typu, které končí "nebo je mezi námi konec"? Popřípadě jiné výhružky? Máte pocit, že vás partner tlačí někam, kde nechcete být a nelíbí se vám tam? Určitě není v pořádku být ve vztahu pod nátlakem.

4. Vězení. Nikam nesmíte a pokud už jdete musíte se každou chvilku hlásit? A nejlépe každý váš pohyb dokumentovat fotkami? Hrozíte se toho, že byste se o pár minut zpozdila nebo partnerovi dokonce nezvedla telefon? Určitě sama víte, že takhle zdravý vztah nevypadá.

5. Využívá vás. A to v jakémkoliv slova smyslu. Pokud máte pocit, že je s vámi partner jen ze zjištných důvodů, vezměte nohy na ramena. Lásku a dokonalý vztah si za peníze ani nic jiného rozhodně nekoupíte...

sledujte nás na instagramu