Reklama

Proč se vyplatí zavést s vašim miláčkem pravidelné „small talky“?

Někdy to poslední, co se nám chce, je debatovat…
Reklama
10704

Není ale nic horšího než když v sobě věci (věřte, že i maličkosti dokážou později napáchat pořádné škody) dusíte! Předcházejte proto problémům včas. Naučte se s vašim drahým mluvit a zaveďte si alespoň jednou týdně pravidelné partnerské debaty. Zní to děsivě ale uvidíte, že díky nim, předejdete v budoucnu spoustě nepříjemností. 

1. Debatovat neznamená hádat se. Komunikace v jakémkoliv vztahu je základ. Naučte se proto (v klidu) s partnerem mluvit o všem možné i nemožném. Nejen, že zjistíte, jaký má na věci názor on, ale v mnohém vás to posune a poučí. Věřte nám. 

2. Předejdete nepříjemnostem. Ve vašich pravidelných debatách můžete partnerovi v klidu říct, že to nádobí by opravdu umývat občas mohl nebo že ty ponožky hozené vedle postele fakt nejsou ok. Určitě je mu to lepší sdělit takto za pochodu, než pak jednoho krásného dne přijít domů a vybuchnout jak atomovka! Takto napáchané škody se dávají do pořádku mnohem hůř! 

3. I vy se můžete dozvědět spoustu zajímavého. Možná existují maličkosti (i když o tom pochybujeme), které byste i vy mohla vylepšit. Díky pravidelným debatám ztratí váš partner časem zábrany a vy se dozvíte, jak být ještě lepší a dokonalejší parnterka! A to se hodí vždycky!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama