Manuál na přežití: první společná dovolená

Pravděpodobně se na ni těšíte od začátku prvního rande...
10457

Ne nadarmo se říká, že první dovolená je opravdovou zkouškou vztahu. Jak jí však projít bez větších ztrát? Řiďte se následujícími radami.

1. Nehádejte se. Zní to banálně, ale nepodceňujte sílu cestovní horečky a stresu. Už na letišti se totiž můžete zhádat jako manželé po dvaceti letech! On vám bude tvrdit, že váš gate je číslo 23, vy přitom víte, že je to číslo 32. Rada - nechte ho, ať si to jde zkontrolovat. Vy si zatím v klidu dejte drink v letištním baru a udělejte si selfie. 

2.Doklady. Ty si pro jistotu vezměte na starost vy. Nesvěříte přece to nejdůležitější, co potřebujete k odletu někomu, kdo dokáže 90 minut sledovat bandu kluků, kteří se honí za jedním míčem. 

3.Na místě. Nezapomeňte, že jste ve společnosti muže. A ten pravděpodobně bude mít tendenci nepoužívat mapu ani navigaci a bude mít pocit, že ON všude trefí. Máte dvě možnosti. Buď do něj budete celou dobu šít, ať si zapne GPSku a nebo si bloudění v zapadlých uličkách užijete. Z vlastních zkušeností víme, že v těch nejzapadlejších uličkách se skrývají ty největší poklady. Ať už se jedná o kouzelné rodinné restaurace nebo zapadlé krámky plné cool místního oblečení a doplňků. 

4. Výběr jídla. Stejný případ.Váš drahý bude zajisté místním gastronomickým znalcem. Nechejte ho proto, ať si objedná, co chce a bavte se, až se zděsí potvor, co mu přistály na stole. 

5. Odjezd. Platí opět pravidlo, že doklady máte na starost vy. Změna je pouze v případě, že si místní destinaci zamilujete natolik, že v ní toužíte zůstat. Pak svěřte s klidem angličana doklady partnerovi. 

Užijte si dovolenou a nezapomeňte si přibalit novou Joy!

sledujte nás na instagramu