Reklama

Manuál pro dokonalé milenky: Triky, které ho dostanou do kolen

Nedovolte, aby vás dostal z hlavy...
Reklama
12512

Staňte se jeho femme fatale! Jak na to? Osvojte si tyhle triky a věřte, že pro něj budete ta nej!

1. Svádějte ho. Není pravdou, že svádět by měli jen muži! Naopak! Pánové mají rádi, když ženy občas převezmou iniciativu. Vůbec se téhle disciplíny nebojte, a hezky vašeho drahého sveďte. Jak? To už necháme na vás. Věříme, že vy nejlíp víte, co vašeho miláčka dostane do kolen.

2. Nebojte se experimentovat. Touha po "neznámém" láká tak trochu nás všechny. Je na čase se přestat bát a o věcech jen snít. Začněte jednat. Pokud navíc budete iniciátorkou vy, stanete se rázem bohyní všech bohyň!

3. Hrajte si. Všichni muži jsou stále tak trochu malí kluci, kteří si touží hrát. A proč ne? Hravost k sexu určitě patří.

4. Překvapte ho. Využijte momentu překvapení a naplánujte mu překvapení, na které jen tak nezapomene.

5. Dráždivé smsky. A to nejen v začátcích vašeho vztahu. Pošlete mu během dne sexy zprávu a zaručujeme vám, že se vás nebude moct dočkat!

6. Spodní prádlo. A teď rozhodně nemáme na mysli to na běžné nošení. Pořiďte si extra sexy spodní prádlo, které bude jen pro vašeho miláčka.

7. Mluvte spolu. Nic není tak sexy, jako když spolu o sexu a o vašich sexuálních fantaziích mluvíte. Uvidíte, že vás tenhle hovor nažhaví okamžitě.

8. Nezapomínejte na předehru. Nikam nespěchejte a užijte si čas pro vás na maximum.

Přečtěte si také: 5 důvodů, proč je absolutně OK mít sex na prvním rande

10 důvodů, proč milujeme Sex ve městě

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama