Mějte se na pozoru: Týpci, kterým je dobré se vyhnout

Existuje pár kategorií mužů, které je dobré obejít...
11902

Proč? Zkrátka proto, že setkání s nimi nemusí skončit úplně nejšťastněji. Ušetříte si spoustu nervů, času a taky předejdete zlomenému srdci. Na které týpky si tedy dát pozor?

1. Mamánek. Bydlí u maminky, stravuje se u maminky, šatí ho maminka a poslední slovo má taky maminka. Pokud váš vyvolený musí s maminkou prodiskutovat i koupi nových ponožek, vemte nohy na ramena.

2. Frajer. Všechny zná, všude byl, nic není problém a slíbí vám i nemožné. Tady taky pozor!

3. Skrblík. Dělá mu problém za vás zaplatit i kafe? Šetří kde může a peníze jsou jeho jediná hodnota? Utečte dokud je čas. Život se skrblíkem totiž není žádný med.

4. Záletník. Milion zpráv během času, když jste spolu, stovky komentářů od nejrůznějších "ctitelek" na sociálních sítích, obdivné pohledy na všechny slečny v okolí několika desítek metrů... Připomíná vám tohle chování vašeho drahého? Pak dejte ruce pryč dřív, než si ublížíte.

5. Workoholik. Práce, práce a zase práce. Meetingy, maily, schůzování 24 hodin denně, diář naplněný k prasknutí. Jestli má váš partner "vztah" se svou prací - hodně byste se trápila.

6. Ženatý nebo zadaný. Tak přes tohle by neměl jet vlak a těmhle pánům byste se měla vyhýbat obloukem. Tohle je past, do které se určitě nechcete chytit. Je totiž strašně zrádná a vyprostit se z ní hodně bolí - a to nejen vás. Nestavte vaše štěstí na cizím neštěstí. Tohle není nikdy dobře.

sledujte nás na instagramu