Monday = funday! 3 důvody, proč se radovat z toho, že je pondělí!

Začátek týdne je pro většinu z nás tak trochu za trest…
10709

Zkuste se na něj ale podívat i z druhé stránky a uvidíte, že si ho zamilujete. 

1. Nový týden = nový začátek. A to na všech frontách! Diety, škola, vztahy... Pomyslnou startovní čáru, na kterou se každé pondělí stavíme, můžeme využít k jakémukoliv novému začátku! Tak s chutí do toho. 

2. Diář = parťák. I když ho máte naplněný úplně k prasknutí a děsíte se pondělního rána, kdy ho otevřete, klid! Nakupte si samolepky, razítka, barevné rozlišovače a propisky a každý úkol si hezky pečlivě odškrtněte. Plnění úkolů vás začne určitě bavit. Nevíme, jak vy, ale my milujeme odškrtávání splněných povinností. A ten pocit, když se na konci dne podíváte na vše, co jste zvládla – k nezaplacení! 

3. Pondělí = blíž ke splněným snům. Ať už jste si vysnila cokoliv a v rámci jakéhokoliv časového úseku – každé pondělí jste o krůček blíž ke svému snu. A to je důvod, proč pondělky rozhodně milovat. 

Tip Joy – zpříjemněte si každé pondělí cestu do práce koupí vaší oblíbené kávy! Co na tom, že ta nejoblíbenější je s tunou šlehačky a čokoládovým topingem... Je přece pondělí a vy máte celý týden na to, ji spálit ve fitku.

sledujte nás na instagramu