Muži s kterými se nevyplatí randit: Víme, kteří to jsou

Seznam, který by měl zajímat všechny randící ženy...
12005

Určitě všechny víte, jak by měl vypadat váš pan Božský.

Stejně tak, jako máte seznam pozitivních vlastností, měla byste si udělat i seznam věcí, po kterých rozhodně u vašeho protějšku netoužíte.

Kterým týpkům se tedy vyhnout obloukem?

1. Notorický lhář a pohádkář. Dokáže vám naslibovat vše od vzdušných zámků až po lásku až za hrob. Jistě, slibem nezarmoutí...

2. Machr. Má svou partičku kluků bez kterých nikdy nikam nejde, vše dělaj společně a když jeden z nich má rande, zbytek klanu ví o tom, jak to dopadlo ještě dřív, než dotyčná dojde domů. Ne ani tohle není ideální prototyp muže pro vás.

3. Workoholik. Toho jen tak nezměníte. Práce, porady, meetingy, termíny, uzávěrky a diář naplněný k prasknutí. Určitě nechcete aby vám rande domlouvala jeho asistentka, že?

4. Alkoholik. Pokud o vašem protějšku víte, že se rád a často napije, berte nohy na ramena rovnou. Jestli tuhle informaci zjistíte "až" na prvním rande, určitě už pozvání na druhé rande nepříjmejte. Ne, opravdu se nezlil pod obraz jen proto, že z vás byl nervozní. Očividně má s alkoholem prostě problém.

5. Sukničkář. Všem už nám nejspíš někdy hlavou proletěla ta spásná myšlenka, že MY ho určitě změníme, že láska lidí mění a tak podobně. Nevsázejte na to. Ve většině případů, sukničkář zůstane vždycky sukničkářem a vám zůstane zlomené a bolavé srdce. A to za to opravdu nestojí.

 

Přečtěte si také: Love: 5 věcí, které na sobě nikdy neměňte "jen" kvůli partnerovi

 

 

sledujte nás na instagramu