Naučte se využívat sílu léčivých kamenů

Opravdu to funguje!
10393

Jsou okouzlující, krásné a pokud si je vpustíme do života, přikládáme jim nemalý význam. Není se čemu divit. Krystaly mají schopost uklidňovat, léčit, harmonizovat a chránit. Využijte jejich sílu ve svůj prospěch a naučte se je používat v každodenním životě. Čím lépe krystalům porozumíte, tím lépe vás dokáží chránit.

1. Růženín je jedním ze základních kamenů, které by měla žena vlastnit. Je to kámen lásky a krásy. Učí lásce k sobě samému, ale také učí lásce v partnerském vztahu. Dodává klid a prohlubuje přátelství. Podporuje vyrovnanost, hojí staré rány a křivdy, zároveň dává sílu odpouštět. Mějte růženín ve své blízkosti. Vaše srdce vám poděkuje.

2. Křišťál je nejúčinnější léčivý krystal. Zesiluje energii, kterou pohlcuje, uvolňuje a reguluje. Uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá k sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru. Zajišťuje také klidný spánek, proto by rozhodně neměl chybět na vašem nočním stolku.

3. Ametyst je kámen s obrovskou ochrannou silou. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Má silnou léčivou a očistnou moc. Tradičně se nosil jako prostředek zabraňující opilosti, podporuje proto střízlivost. Překonává závislosti a bloky všeho druhu. Mimo to, že dokáže ametyst uklidnit a povzbudit, zvyšuje také citové soustředění. Odstraňuje strach, vztek, obavy a zlobu. Potlačuje smutek a lítost, zároveň pomáhá vyrovnat se s prožitou ztrátou. Ideální kámen na porozchodové období, co říkáte?

4. Amazonit pomáhá vyrovnat emoce a zároveň dodává fyzickou výdrž. Umožňuje, abyste zůstala v klidu a bez emocí, i když jste v situaci, kdy musíte řešit nepříjemné věci. Tlumí zlobu ve vašem projevu. Vyrovnává ženskou a mužskou energii a je označován, jako kámen naděje a štěstí. 

Tak na co ještě čekáte? Propadněte kouzlu léčivých kamenů a nechte do vašeho života vstoupit jejich magickou moc. Stačí tak málo…