Návod na romantický víkend ve dvou, který si užije i váš partner

Léto je plné společenských akcí…
10620

Vzpomenete si ale, kdy jste naposled strávila víkend jen se svým miláčkem? Ne? Tak je na čase to napravit. 

Žádní kamarádi, žádné mobily, jen vy dva. Nic neprospěje vztahu tak, jako být s tím druhým o samotě. Bez telefonu a jiných elektronických pomůcek. Sbalte se a vyrazte do přírody nebo na chatu a večer si místo sjíždění sociálních sítí, sedněte na terasu, otevřete si lahev vína a povídejte si… Uvidíte, že budete překvapená, kolik jste si toho za poslední dobu nestihli říct. 

Jděte se projít. Do lesa, na louku, kamkoliv. Čerstvý vzduch a procházka vám udělá oběma nesmírně dobře. Pokud navíc máte čtyřnohého miláčka, radost bude několikanásobná. 

Zahrajte si. Pamatujete si, kdy jste si naposled zahrála nějakou společenskou hru? Nic vám nepřipomene dětství právě tak, jako hraní člověče nezlob, karet nebo jiné společenské hry. Tak do toho! 

Plánujte. Léto je ideální na nekonečné snění a plánování. Ať už blízké nebo daleké budoucnosti. Ideální je naplánovat si blížící se podzim a nedat tak šanci žádným podzimním depresím. Když se budete mít na co těšit, žádné pochmurné počasí vás totiž nerozhodí. 

Určitě je fajn trávit splečný čas s vašimi přáteli, nezapomínejte ale ani na čas, který si vyhradíte pouze pro sebe a svého miláčka. Je totiž stejně důležitý, jako ten s vašimi přáteli. Ne-li důležitější.

sledujte nás na instagramu