Pan Božský: Vlastnosti, které na mužích milujeme

Pro každou z nás má pan Božský jiná kritéria...
11819

Existují ale obecně platná pravidla, po kterých toužíme všechny. Co by měl ideální partner určitě mít a jaký by měl být?

1. Pozornost. Pozorný muž = ideální muž. Pokud si váš drahý všímá maličkostí, které ostatní přehlížejí, máte vyhráno!

2. Cit. Rozhodně neplatí, že ženy nechtějí muže, kteří dávají city najevo. Samozřejmě, když je vaše polovička "ufňukanější" než vy, nejspíš to nebude to pravé ale obecně platí, že cit a mužství, jde určitě dohromady.

3. Umí se za vás postavit. Je neskutečná úleva mít partnera, který za vámi stojí ať se děje, co se děje. Někoho, kdo při prvním problému neuteče nebo neschová hlavu do kouta. Někoho, kdo s vámi je a zůstane za každé situace.

4. Věrnost. Téma, které by vydalo na několik samostantých knih a celovečerních filmů a stále by nebylo vyřešeno. Už jen pojem "věrnost" každý z nás definuje jinak. Je ale důležité, mít ve vztahu vaše pravidla, kterými se budete oba řídit a nebudete je překračovat. To, jaké hranice si nastavíte je jen a jen na vás, protože to, co je v pořádku pro vaši kamarádku nemusí být fajn pro vás a naopak. V tomhle bodě se tedy určitě řiďte vlastním rozumem a srdcem.

5. Nechá vám možnost být sama sebou. Nemusíte se před ním přetvařovat ani si na nic hrát, protože on vás zkrátka zbožňuje takovou, jaká jste. Ano i s vašimi nedostatky ( i když pochybujeme o tom, že nějaké máte... ).

6. Respektuje vaše přátelé. Říká se, že přátelé jsou rodina, které si sami vybíráme. Může se ale stát, že vašemu partnerovi se váš výběr nemusí úplně zamlouvat. To je přirozené. Důležité ale je, aby vaše kamarády respektoval a nebránil vám se s nimi scházet. A samozřejmě to platí i v opačném případě.

7. Vy na prvním místě. Pokud máte v jeho životě hlavní roli, můžete jásat!

8. Umí uznat chybu a omluvit se. Chybovat je lidské ale říct "promiň" už tak samozřejmé není. 

9. Naslouchá vám. Mít za partnera zároveň nejlepšího přítele je k nezaplacení. Komu jinému byste se měla se vším svěřovat než právě jemu?

10. Podporuje vás ve vašich snech. A je úplně jedno, jak moc bláznivé nebo na první pohled nesplnitelné jsou. On vám zkrátka fandí a věří společně s vámi, že vám vše vyjde tak, jak si přejete.

sledujte nás na instagramu