Probuďte v sobě ženskost a nechte se hýčkat

Dnešní emancipovaná doba v nás pomalu ale jistě zabijí naše přirozené ženské chování...
10983

Vzpomeňte si, kdy naposledy jste požádala partnera o pomoc? Kdy jste si nechala otevřít dveře nebo kdy jste se zkrátka ocitla v roli bezbranné ženy, která potřebuje mužskou ochranu a oporu? 

Dnes je všude kolem spousta superžen, které nepotřebují s ničím pomoct a vše zvládnou samy. Zkuste se proto vrátit o pár kroků zpět a objevte v sobě ztracenou ženskost. Jak na to? Jednoduše. Buďte ženou!

1. Říct si o pomoc není ostuda. Naopak. Muži jsou rádi, když můžou být v roli hrdiny, který vše vyřeší a nic pro něj není problém.

2. Galantnost. Nechte si otevřít dveře od auta, dovolte svému partnerovi aby vám pomohl do kabátu nebo odsunul židli v restauraci. Jsou to všechno maličkosti, které samozřejmě zvládneme samy ale uznejte, že mužům zkrátka gentelmantsví sluší.

3. Umění příjmat pochvaly a lichotky. Nějak jsme se zapoměly červenat a roztomile uculovat, když nás muži chválí. Místo toho, situaci odlehčujeme ledabylými frázemi typu "dnes to není žádná sláva..." a podobně. Naučte se opět přijímat komplimenty a užívejte si je. Rozhodně si je totiž zasloužíte!