Reklama

Proč je dobré kamarádit s partnerovými kamarády?

ON je bez pochyb výhra v loterii,...
10337

...ale součástí této božské výhry jsou však s největší pravděpodobností i jeho kamarádi. Buďte chytrá a udělejte si z nich své spojence! Proč? 

1. Mít jeho kamarády na vaší straně je prostě paráda. Ať už se bude řešit kdykoliv cokoliv, tahle povedená partička bude pravděpodobně kopat za vás.
 
2. Studnice nápadů. Nevíte co drahému pořídit k narozeninám, svátku, výročí, nebo jak ho překvapit? Minimálně jeden z jeho přátel vám může posloužit jako skvělý rádce! Kdo jiný ho zná lépe než jeho kumpáni?
 
3. Určitě máte ve svém okolí single kamarádku, která ne a ne objevit svého pana božského! A ON má určitě alespoň jednoho kamaráda, který hledá ženu svých snů. No a teď už jen naplánovat rande ve čtyřech...
 
4. Společný čas. I ten může být s jeho kamarády fajn! Nezavrhujte ho a vyzkoušejte tuto dobrodružnou disciplínu na vlastní kůži!
 
5. Díky tomuto exkluzivnímu vzorku mužské populace máte jedinečnou příležitost nahlédnout do jejich světa. Nečekejte, že mu porozumíte, ale mějte uši nastražené a vnímejte! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama