Proč nezůstávat ve vztahu bez budoucnosti: známe zásadní důvody

Udělat TO rozhodnutí je vždycky složité…
10665

V hlavě to máte srovnané a víte, že váš vztah už nemá budoucnost. Srdce to však nevzdává a nenechá si vysvětlit, že TOHLE už je opravdu konec. Jak se vymotat z bludného kruhu lží a sebeklamu? 

1. Otevřete oči. Opravdu racionálně se zamyslete nad tím, proč stále doufáte a nechcete ho za žádnou cenu opustit. Je to opravdu taková srdcovka? Zvyk? Strach ze samoty? Důvodů najdete určitě mnoho. Nezapomeňte ale, že se hraje o vaše srdce a vy jste ta, která si získané rány ponese celý život. Zahojí se, to ano, ale nevymažete je. A to je taky dobře. Budou vám totiž už navždycky připomínat, že takhle, příště rozhodně ne. 

2. Přestaňte se bát. Ano, bude to těžké. Pokud navíc sdílíte společnou domácnost (kasu, zvíře…), bude to ještě těžší. Uvědomte si ale to nejdůležitější. Byla jste PŘED ním, budete i po NĚM. Samozřejmě bude nějakou dobu trvat než se oklepete, ale věřte, že následné postavení se na vlastní nohy bude stát za to! Vstanete silnější, zkušenější a hlavně s nepřenosnými zkušenostmi! 

3. Je to váš život. A VY si zasloužíte to nejlepší! Přestaňte proto přežívat a začněte si užívat a žít. Dodejte si odvahu a změňte svůj život jednou provždy. Uvidíte, že se vám nakonec uleví a budete ráda, že jste to byla vy, kdo udělal zásadní rozhodnutí a ze stávajícího vztahu odešel.